Zobacz temat - [Rover 216 96-00r] Delikatnie ściąga na lewo.
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [Rover 216 96-00r] Delikatnie ściąga na lewo.

bizon9ek - Sro Wrz 19, 2007 01:03
Temat postu: [Rover 216 96-00r] Delikatnie ściąga na lewo.
Witam wszystkich! :grin:

Mam taki problemik.
Samochód delikatnie mi ściąga na lewo, byłem na zbieżności i okazało sie że prawe przednie koło jest przestawione względem lewego w tył, gość powiedział ze niewiele, nie wiem ile mierząc po błotnikach może około 5-7mm.
Auto sprowadziłem osobiście, było delikatnie uderzone w przód, ale podłużnice były nienaruszone, przegrzebałem forum i ktoś pisał o gumach w belce przedniej od drążków stabilizatora, wymieniał ktoś te gumy? :wink:
Orientujecie się koledzy może czy nakrętką (tą na końcu drążka, we wnęce w belce) naciągnę koło o te 5mm, a jeżeli nie w ten sposób, to w jaki inny sposób to wyprostować.

Z góry dzinks za jakiekolwiek odp.

Kris - Sro Wrz 19, 2007 08:16
Temat postu: Re: [Rover 216 96-00r] Delikatnie ściąga na lewo.
bizon9ek napisał/a:
Witam wszystkich! :grin:

Mam taki problemik.
Samochód delikatnie mi ściąga na lewo, byłem na zbieżności i okazało sie że prawe przednie koło jest przestawione względem lewego w tył, gość powiedział ze niewiele, nie wiem ile mierząc po błotnikach może około 5-7mm.
Auto sprowadziłem osobiście, było delikatnie uderzone w przód, ale podłużnice były nienaruszone, przegrzebałem forum i ktoś pisał o gumach w belce przedniej od drążków stabilizatora, wymieniał ktoś te gumy? :wink:
Orientujecie się koledzy może czy nakrętką (tą na końcu drążka, we wnęce w belce) naciągnę koło o te 5mm, a jeżeli nie w ten sposób, to w jaki inny sposób to wyprostować.

Z góry dzinks za jakiekolwiek odp.


Wymieniałem w r200 te gumki, w sumie są 4, po dwie na drążek, składa się to w taką kulkę i tyle, wymieniałem je bo też mi sciągal na lewo delikatnie ale ściągał. Po tej wymianie niby było lepiej ale i tak zaraz znów zaczął ściagać, zauważylem że jak miałem felgi 14'' z oponami zimowymi 165 to wtedy właśnie to mocno odczuwałem, jak felgi 15'' z oponami 185 to było to nie odczuwalne.