Zobacz temat - [R416] Ogrzewanie tylnej szyby
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R416] Ogrzewanie tylnej szyby

misi3k - Sob Wrz 22, 2007 20:55
Temat postu: [R416] Ogrzewanie tylnej szyby
Na początku, jako że mój pierwszy chciałbym się przywitać. Niedawno kupiłem Roverka 416Si. Trochę roboty przy nim jest, powoli robię, wymieniam... No ale do rzeczy. Niedawno musiałem użyć ogrzewania tylnej szyby i zauważyłem, że działa tylko środkowa część. Przyjrzałem się no i przerwane są niektóre paski na szybie. No i mam pytanie czy da się to jakoś "połatać" bo na wymianę szyby mnie raczej nie stać :roll:
No i tak BTW przydało by się wymienić rozrząd a będę robił to sam (po prostu lubię grzebać w silniku :mrgreen: ) tak więc czy macie jakieś patenty aby zblokować wałki?
No to by było na razie na tyle bo Was jeszcze pewnie pomęczę z czymś :razz:

sTERYD - Sob Wrz 22, 2007 22:29

misi3k napisał/a:
No i mam pytanie czy da się to jakoś "połatać" bo na wymianę szyby mnie raczej nie stać :roll:

są specjalne kleje elektroprzewodzące, jak chcesz to mam jeszcze prawie cały ;) , ale w każdym sklepie auto-moto można to kupić za 5-10 plnów :smile:
misi3k napisał/a:
No i tak BTW przydało by się wymienić rozrząd a będę robił to sam (po prostu lubię grzebać w silniku ) tak więc czy macie jakieś patenty aby zblokować wałki?

spróbuj poszukać, ze dwa tygodnie wstecz ktoś wstawiał patenty z haynesa :cool:

misi3k - Nie Wrz 23, 2007 16:33

Dzięki za odpowiedź. Co do kleju to chyba więcej by mnie wyniósł transport niż klej wart ale dzięki za chęci :smile: Co do wałków to znalazłem tylko "że można łatwo dorobić" no ale może mnie szukajka nie lubi :mrgreen: Myślę że trochę samozaparcia oraz szlifierki i coś wykombinuję :cool: