Zobacz temat - [R600] Kable mini jack w samochodzie?
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 600, Honda Accord - [R600] Kable mini jack w samochodzie?

Szyman - Sro Wrz 26, 2007 15:56
Temat postu: [R600] Kable mini jack w samochodzie?
Witam,

W swoim R600 odkryłem kabel mini jack wystający spośród kabli znajdujących się pod schowkiem, niedaleko skrzynki z bezpiecznikami (jak na zdjęciu).



I teraz pytanie :grin:
Do czego on służy?
Próbowałem pod niego podpinać odtwarzacz mp3, ale to chyba nie to...

Pozdrawiam!

thef - Sro Wrz 26, 2007 16:00

To na pewno jakaś "rzeźba" poprzednika. Jeżeli masz taką możliwość to się z nim skontaktuj i zapytaj ;) Ewentualnie spróbuj namierzyć drugi koniec tego kabelka.
Szyman - Sro Wrz 26, 2007 16:04

Idę więc szukać końca kabla :grin:
Pozdrawiam!

Zientas - Sro Wrz 26, 2007 16:51

U mnie dyndają 3 "czincze" na wiązce za radiem. To jest fabryczna wiązka pod jakiś wzmachol?
Spiro - Sro Wrz 26, 2007 16:58

być moze masz wbudowany telewizor w przednią szybe...kto wie :D
panorafix - Sro Wrz 26, 2007 21:33

a nie masz czasem gdzies mikrofonu od zestawu glosnomowiacego,ja tez mialem taki kabelek i mikrofon wpasowany w panel lampki oswietlenia na suficie.
Szyman - Sro Wrz 26, 2007 22:29

Zgadza się, mikrofon jest w panelu lampki, podstawka pod telefon w schowku... Ale do czego ma służyć ten mini jack?
TomC - Sro Wrz 26, 2007 23:50

Jeżeli to standardowa instalacja głośnomówiąca to mikrofon jest z jackiem i powinien być podpięty pod centralkę zestawu. Tyle teorii..
Szyman - Czw Wrz 27, 2007 22:04

Dobra, ostatnie pytania :grin:
Gdzie znajduje się centralka zestawu i jak się do niej dostać?

panorafix - Czw Wrz 27, 2007 23:59

no tego to nikt chyba nie powie ale pewnie gdzieś pod plastikiem jakimś,może nawet jej nie masz bo ktoś wyjoł a zostawił tylko mikrofon bo nie chciał rozbebeszac tapicerki.Ja tak miałem, sam mikrofon i dziury po uchwycie,ale poszukaj,to jest dokładane wiec zobaczysz jak masz na pewno.