Zobacz temat - Wracam po dłuższej przerwie :)
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - Wracam po dłuższej przerwie :)

7Tomi - Czw Lis 01, 2007 12:54
Temat postu: Wracam po dłuższej przerwie :)
Długo się tu nie pojawiałem i chwile mi zajmie zanim przeczytam jakieś 10tyś nieprzeczytanych postów :D
A powód był prosty - przygotowywałem sobie zaplecze żeby trochę przy Roverkach pogrzebać :D
Ok 4 miesięcy ciężkiej pracy (wyłącznie po godzinach) i nieprzespanych nocy a efekt.... sami oceńcie :D
Pierwsze zdjęcia przedstawiają stan z 4 sierpnia :) , później pare zdjęć z prac ... a pozostałe zdjęcia przedstawiają stan obecny - nie jest to wykończone w 100% ale już blisko :D

Kozik - Czw Lis 01, 2007 19:05

WItamy ponownie, no dobre dobre, może w Rzeszowie sie pojawisz na spocie w niedzielę?
walkie - Czw Lis 01, 2007 19:52

Gratulacje Tomi :)
Ostatnio myślałam o Tobie, jakoś mi zanikłeś po spocie w Krakowie.
Witaj z powrotem :)

sTERYD - Czw Lis 01, 2007 20:39

Witaj ponownie :)
ładne gniazdko Roverkowe :) a i setka się znalazła :)
to już ta czy nadal szukasz dla niej oblachowania ?

7Tomi - Pią Lis 02, 2007 07:36

Kozik napisał/a:
WItamy ponownie, no dobre dobre, może w Rzeszowie sie pojawisz na spocie w niedzielę?

Gdzie i o której bo i tak będe w niedziele w Rzeszowie. Ja będe ok 20, więc jeśli ustawiacie sie wcześniej to ja sie pisze.

[ Dodano: Pią Lis 02, 2007 07:38 ]
sTERYD napisał/a:
Witaj ponownie :)
ładne gniazdko Roverkowe :) a i setka się znalazła :)
to już ta czy nadal szukasz dla niej oblachowania ?


Ta seteczka to unikat :D 1.4Dieselek z 91 roku a utrzymana lepiej niż niejedno autko wiele lat mlodsze. Dalej szukam setki na przeróbke. W Poznaniu jest czarna za 900zł tylko musze kogoś poprosić o obejrzenie.

[ Dodano: Pią Lis 02, 2007 07:41 ]
walkie napisał/a:
Gratulacje Tomi :)

Dzięki :wink:
walkie napisał/a:

Ostatnio myślałam o Tobie, jakoś mi zanikłeś po spocie w Krakowie.
Witaj z powrotem :)


Bo właśnie po zlocie Krakowskim zacząłem prace nad warsztacikiem :)
Myśle, że teraz będzie wiecej czasu na Forum.

walkie - Pią Lis 02, 2007 09:51

Tomi_114 napisał/a:
Bo właśnie po zlocie Krakowskim zacząłem prace nad warsztacikiem :)
Myśle, że teraz będzie wiecej czasu na Forum.


Ma się tą orientację w czasie :) Nadrabiaj zaległości na forum :) No i już za chwilę kolejny krakowski spot, mam nadzieję że tym razem zawitasz na dłużej. :)

7Tomi - Pią Lis 02, 2007 09:59

walkie napisał/a:
Tomi_114 napisał/a:
Bo właśnie po zlocie Krakowskim zacząłem prace nad warsztacikiem :)
Myśle, że teraz będzie wiecej czasu na Forum.


Ma się tą orientację w czasie :) Nadrabiaj zaległości na forum :) No i już za chwilę kolejny krakowski spot, mam nadzieję że tym razem zawitasz na dłużej. :)


Wczoraj już troche nadrobbiłem ale jeszcze dużo do poczytania zostało.
Co do Andrzejek w Krakowie to zobaczymy :) jak narazie nic nie planuje w tym czasie.

walkie - Pią Lis 02, 2007 10:02

Tomi_114 napisał/a:
Co do Andrzejek w Krakowie to zobaczymy :) jak narazie nic nie planuje w tym czasie.


To zaplanuj wyjazd do Krakowa :) Już teraz i się tego trzymaj. :)

AndrewS - Sob Lis 03, 2007 10:27

ooo kurde wielki brat jest pod wrazeniem :shock:

zazdroszcze Ci takiego kacika :-)

7Tomi - Nie Lis 04, 2007 13:44

AndrewS napisał/a:
ooo kurde wielki brat jest pod wrazeniem :shock: :-)

Senk ju :D
AndrewS napisał/a:
zazdroszcze Ci takiego kacika :-)

Jak widac po pierwszych zdjęciach droga była długa zwłaszcza, że wracałem po pracy o 16 i czasem trzeba było dzialac do 3 w nocy i znów do pracy :/
Zapomniałem dodać iż, przy pierwotnej budowie tego garażu na jedną betoniarkę prawdopodobnie zużyto skrzynkę wódki... wylweka byla tak wypoziomowana, że aby ją obecnie wyrównac nowa wylewka w jedym miejscu miała 38cm :D a na calą wylewke weszł jedynie 64 dosyć duze betoniarki :D

AndrewS - Nie Lis 04, 2007 14:13

ee no to faktycznie sporor weszlo, a bylo gruzu nawalic jakiegos, czerwonych cegiel popekanych itp., zawsze to mniej betonu wchodzi
7Tomi - Nie Lis 04, 2007 17:56

AndrewS napisał/a:
ee no to faktycznie sporor weszlo, a bylo gruzu nawalic jakiegos, czerwonych cegiel popekanych itp., zawsze to mniej betonu wchodzi

Wiesz garaż wcześniej byl podzielony na 3 pomieszczenia. Gruz ze ścian poszedł pod wylewke :D

piter34 - Czw Lis 15, 2007 16:23

Gratulacje Tomi,
Pięknie to wygląda.

Tomi_114 napisał/a:
Wiesz garaż wcześniej byl podzielony na 3 pomieszczenia. Gruz ze ścian poszedł pod wylewke :D

Nie zawali się to?

maciej - Czw Lis 15, 2007 17:01

Wow! Gratulacje!
7Tomi - Czw Lis 15, 2007 23:19

piter34 napisał/a:
Gratulacje Tomi,
Pięknie to wygląda.


Senk ju :wink:

Tomi_114 napisał/a:
Wiesz garaż wcześniej byl podzielony na 3 pomieszczenia. Gruz ze ścian poszedł pod wylewke :D

piter34 napisał/a:
Nie zawali się to?


Myśle że nie :) w tym obniżeniu które widać pomiędzy pomieszczeniami pod płytami są 4 belki 12cm podtrzymujące cały sufit (dwie z nich widac na pierwszych 2 zdjęciach równolegle obok siebie pod sufitem). Właśnie ta kwestia najbardziej spowolniła remont. Dobiero po tym jak jeden ze specjalistów od takich spraw zaprojektował mi sposób w jki podtrzymac cały strop prace ruszyły :)

[ Dodano: Czw Lis 15, 2007 23:20 ]
maciej napisał/a:
Wow! Gratulacje!


Senk ju tu :mrgreen:

Valander_wwa - Pią Lis 16, 2007 02:56

pochwały że zapału starczyło do końca :mrgreen:
7Tomi - Pią Lis 16, 2007 07:39

Valander_wwa napisał/a:
pochwały że zapału starczyło do końca :mrgreen:


Dzięki :wink: Koniec już po mału widać :D a już myśle nad rozbudową na wiosne :D

piotr8 - Pią Lis 16, 2007 20:04

Tomi_114, ale ten kaseton na ścianie jest extra :ok:
7Tomi - Pią Lis 16, 2007 23:59

piotr8 napisał/a:
Tomi_114, ale ten kaseton na ścianie jest extra :ok:

Przywieziony z Paryża z targów motoryzacyjnych :D