Zobacz temat - [Rover 214i] Radio
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [Rover 214i] Radio

tomasinoo - Wto Lis 06, 2007 17:57
Temat postu: [Rover 214i] Radio
Dziwnie zachowuje sie radia a wlasciwie glosniki mianowicie po wlaczeniu raz krocej raz nawet z 5 czy 10 min i dopiero leci cos w glosnikach wczesniej nawet nie ma szumu. Radio dzila swieci sie radio czy plyta dzila ale cisza. Jesli np ale nie za kazdym razem pstryknie sie swiatlami albo dmuchawa i zostawi lub wylaczy zaskakuja lecz czasmi jakies trzaski czy szumy w glosnikach. Nie wiem czy to wina radia czy cos z elektryka czy podlaczenie kupilem z radiem ale radio jest nie oryginalne tylko jakias taniocha cd. Co wy na to co to moze byc?
MaReK - Wto Lis 06, 2007 20:00

Sprobuj to samo co wyzej, napisac jeszcze raz uzywajac przecinkow i zanim klikniesz wyslij, przeczytaj trzy razy. Ja niewiele zrozumialem, co i kiedy robisz z tego opisu :)

[ Dodano: 6 Listopad 07, 20:01 ]
Podalcz na probe jakies inne radio.

tomasinoo - Wto Lis 06, 2007 21:58

Wiec:
Gdy wlaczam radio dzila pali sie wyswietlacz chodzi plyta itp ale zupelna cisza w glosnikach nic nie szumi nawet tak jak by wogle nie byly one podlaczone.
Czasmi trzeba czekac np 1 min a czasmi z 10 za nim zacznie w glosnikach cos grac i zdaza sie ze jakos dziwnie jak by zaklucenia ale te zaklucenia dosc rzadko.
Jesli np przy wylaczonym silniku nie dzila i wlacze i wylacze swiatla czy dmuchawe itp tak jak by wiecej pradu nagle sie pobieralo zaskakuje czesto ale nie zawsze. Przy wlaczanym silniku to nie skutkuje trzeba czekac az laskawie bedzie dzwiek. Akumulator nowiutki.
W kazdym razie zamiast zadzilac dziwek trzzeba czekac.
Wzwiazku z tym czy to wina radia hyyyy dziwne czy raczej jest ono zle podlaczone nie wiem brak masy itp czy cos z pradem w aucie. Czy to wina glosnikow z przodu sa oryginalne badziewia i cisza z tylu JBL i tez cisza nie wiem co to. ja nie podlaczalem tego radia tylko poprzedni wlasciciel do kabli od starego orginalnie montowanego kasieciaka. Nie chce cisgnac nowych kabli i podlaczac od poczotku a z tym nie dojde gdzie i co chyba ze ktos ma pomysl o co w tym wszytkim chodzi?

[ Dodano: Wto Lis 06, 2007 22:12 ]
Co do podlaczenia innego radia wlasnie problem bo nie mam skad wziasc moge kupic ale jesli to bedzie dzialc to to wole kilka miechow z tym kwestia kasy.

ADAM1 - Wto Lis 06, 2007 22:55

Na poczatek, dobrze wyzeroj radio. Bo moze mase lapac z glosnikow, a tak pozatym to posprawdzaj kabel, po kabelku czy jest dobrze podlaczone, bo nie takie cyrki widzialem przy zlym podlaczeniu.