Zobacz temat - MG ZT 2.0 CDTI :)
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Powitania - MG ZT 2.0 CDTI :)

MaReK - Sro Lis 28, 2007 00:47
Temat postu: MG ZT 2.0 CDTI :)
Witam...

wczesniej jako uzytkownik Roverka 200 (ktorego teraz ujezdza mama), a obecnie juz jako pelnoprawny posiadacz MG ZT :)

Zdjecia narazie takie http://www.marek.idzik.pl/rover/zt ;)


Fura juz po zbieznosci i jezdzi calkiem sympatycznie ;)
Jeszcze tylko zmiana ogumienia, naprawa czujnika abs'u, zamek centralny w prawych drzwiach i bedzie cacy ;)
Potem jeszcze odrobina kosmetyki, blacharka i lakier na potluczone elementy.

Chrzest bojowy juz zostal przeprowadzony ;)
Najpierw Violla potem Tomi i Majkel ;)

Tomi na cale szczescie uniknal drobnej kolizji z audi a4... bo jakiez bylo zdziwienie gdy po nacisnieciu hamulca auto polecialo prosto wymuszajac przed audi pierwszeństwo ;D

Pozdrawiam,

Ps.
Poprosze o znaczek i nalepki klubowe ;D

Brt - Sro Lis 28, 2007 01:06

:brawa: :brawa: i gratki MaRkU :) bezawaryjnej i bezprzygodowej eksploatacji Tobie życzę ;) :D
MaReK - Sro Lis 28, 2007 09:26

No wiesz... narazie jest co do robienia, ale mam nadzieje, ze dopoki nie skoncze obecnych "usterek" to zadna nowa sie nie pojawi ;)

Dzieki za gratki... :)

Pozdrawiam,

maciej - Sro Lis 28, 2007 09:39

Gratulacje!
Masz szczęście, bo znalazłem ostatnią naklejkę klubową, którą zostawiłem sobie na lakierowanie klapy - dostaniesz w niedzielę, jak mnie przewieziesz nowym cudeńkiem. ;)
Co mi przypomina, że muszę dziś zamówić nowe naklejki.

MarioNH - Sro Lis 28, 2007 12:42

Gratulację pięknej furki :mrgreen: :brawa:
piter34 - Sro Lis 28, 2007 13:21

Gratulacje :lol:

Szybki z tyłu na korbkę? :lol:

maciej - Sro Lis 28, 2007 13:35

I bez telewizorka? :(
PHJOWI - Sro Lis 28, 2007 14:00

powiem Panowie wam tak, im więcej czarów tym wiecej problemów . Z moich opserwacji wynika że najmniej potrzebne są el. szyby z tyłu . Widze że marek ma komputer i tempomat i to jest przydatne , chyba xenon też masz ?
Brt - Sro Lis 28, 2007 15:02

xenon jest ZTCW ;)
thef - Sro Lis 28, 2007 15:45

Hehe, witamy, "Fish" :D . Gratulacje i co by służył jak należy :) .
MaReK - Sro Lis 28, 2007 18:11

Wlasnie ;)
Madrze pisze PH Jowi... znalazlem w cenie 42 tys. z 2003 roku bez xenonow takiego wyczarowanego jak ten moj ZT z audio, navi, pelna elektryka...
Podobno wyswietlacz do roboty bo sie zepsul...

Ja za swojego dalem 37 tys. + 100 zl wahacz + 70 zl wymiana ;)
Zbieznosc kosztowala mnie 100 zl
Wycieraczki szyby przedniej 106 zl

Moj jest 2004 i ma sie dobrze :)
Narzekam troche na audio - brzmi jak z kibla :)
Zepsul mi sie centralny w drzwiach pasazera. zamyka sie tylko z pilota
ale juz sie nie otwiera... przyciskiem do zamykania w wenatrz tez sie nie zamyka...

Prawdopoodobnie na skutek strzalu w zderzak padl czujnik cofania... i to tyle ;)

Szyby z tylu bylyby na pewno wygodne dla pasazerow z tylu, ale... beda musieli krecic ;)
Mnie tam nie przeszkadza... ma naprawde i tak duzo rzeczy ktorych jeszcze nie ogarniam ;)

Teraz poluje na niedrogie kapciuszki na zime ;)

Pozdrawiam,

PHJOWI - Sro Lis 28, 2007 18:26

Marek uważaj na MG zmierz sobie tarcze aby dopasować felgi. W zt są większe tarcze niż w cywilny i trzeba dopasować felgi by pasowały
maniaq - Sro Lis 28, 2007 22:09

no to fajnie ze w koncu autko bedzie moglo smigac po drogach ze wszytsko okazalo sie z happy endem :D

kolejny MG w klubie ;) <BRAVO>

MaReK - Czw Lis 29, 2007 15:16

W ogole, to musze zlozyc w tym poscie moc podziekowan dla:

- klubu Roverki.pl - przez sentyment do niego zostalem wierny marce ;)
- mojemu wspolnikowi - za namowienie mnie do kupienia ZT, a nie 75 jak wczesniej planowalem. Znalazl mi takze na otomoto moja sztuke ;)
- Violli - za duchowe wsparcie i codzienne pytania "po co Ci taki?" ;)
- Maniaq - za przejazd w dniu pracy do Pleszewa i przeswietlenie technizcne auta. Mam nadzieje, ze spoznienie dalo sie puscic w zapomnienie ;)
- Mariusz418 - Za probe pomocy przez telefon, bedac w stanie dobrego humoru na imprezie integracyjnej.
- PHJowi - za podpowiedz, ktore elementy nalezy sprawdzic przy zakupie i za uspokojenie podpowiedzia o zawieszeniu ;)
- Tomiego - za wspracie i czesci :)
- AUTOLAND - za wahacz za 100 zł
- Serwis M.Kociszewski - za serwis mojego MG i przywrocenie go do zycia, oraz pierwszy przeglad w kraju
- Pracownikowi Mackowi vel. Toudi - za pomoc przy rejestracji auta

oraz wszystkim innym o ktorych nie napisalem, a swoj wklad mieli :)

emes - Czw Lis 29, 2007 17:13

Gratulacje :-)
Kris - Wto Gru 04, 2007 11:50

No marek - graty :) za MG

może się ścigniemy? :P

Senn - Sro Gru 05, 2007 13:18

WoW - pikny Emdżik. Moje gratulacje Marek!!! Ze sie tak jeszcze zapytam. Ile ma nastukane?
Kris - Sro Gru 05, 2007 15:54

Senn napisał/a:
WoW - pikny Emdżik. Moje gratulacje Marek!!! Ze sie tak jeszcze zapytam. Ile ma nastukane?


Gdzieś na fotce widziałem że jakos tak siedemdziesiąt parę...
A tak BTW, patrząc na avatar - ma tych światełecków pierdułecków rożnistych :) ahh pikny :P

maciej - Sro Gru 05, 2007 15:55

Już prawie 81 kkm i wg Mariusza i T4 to prawda. :D
MaReK - Sro Gru 05, 2007 16:17

No dzieki dzieki wszystkim ;)
Jak go zrobie to sie bede chwalil, na razie nie ma czym ;D

thef - Sro Gru 05, 2007 16:22

MaReK napisał/a:
na razie nie ma czym ;D
Czego przykład miałeś w Galerii Kazimierz - zero zainteresowania ;)
MaReK - Sro Gru 05, 2007 16:24

Zainteresowanie bylo, ale ja czulem sie idiota ;)
Senn - Sro Gru 05, 2007 16:36

Mo wlasnie Marek, co to sa te dodatkowe swiatelecka w zderzakach. Doswietlanie zakretow czy co?
maciej - Sro Gru 05, 2007 16:37

To kierunkowskazy.
thef - Sro Gru 05, 2007 16:38

To nie światełka, tylko rakietnice ;)
MaReK - Sro Gru 05, 2007 16:39

Rakietnice z przodu? Z tylu mam rakietnice ;)
Teraz ja nawet dobrze widac ;P

Senn - Sro Gru 05, 2007 17:03

No jedna Ci chyba eksplodowala hehe
maniaq - Sro Gru 05, 2007 18:35

co by nie mowic mordka MG mi sie b podoba :D kolorek tez niczego sobie, jak tydzien swojego nie myje, to mojego kolor jest wtedy zblizony do twojego O_o

co by pomyslnie lykal kolejne km :)

giewu - Sro Gru 05, 2007 19:18

MaReK napisał/a:
...Jak go zrobie to sie bede chwalil, na razie nie ma czym ;D
pewnie, że nie ma czym :razz: ...dwusetki są sto razy ładniejsze :twisted:
przynajmniej dopóki sam nie sprawię sobie 75 :rotfl: ... śliczna fura ;)

Senn - Sro Gru 05, 2007 20:58

Marek, a nie myslales nad Golfem V ;)
Tempest - Czw Gru 06, 2007 12:09

Senn napisał/a:
Marek, a nie myslales nad Golfem V ;)

jakieś insynuacje co do mojej osoby :wink:

MaReK - Czw Gru 06, 2007 17:21

Nie. Myslalem o 75 ale wspolnik namowil mnie na MG ZT :)
Bylem dzisiaj u lakiernikow ;)

Jeden chce 1600 za robote, drugi chce 2000. Ten drugi znalazl mi same wady w moim MG :)
A to cos nie spasowane, a to cos zle przylega... !@!$# moglem robic u tego pierwszego ;)

Pozdrawiam,

piter34 - Czw Gru 06, 2007 17:23

PHJOWI napisał/a:
Z moich opserwacji wynika że najmniej potrzebne są el. szyby z tyłu .

Z moich obserwacji (córka siedzi z tyłu) wynika, że są potrzebne. ;-)
Poza tym dobrze sobie otworzyć szybkę kierowcy + tylna-prawa. Wtedy przeciąg jest o wiele lepszy niż w przypadku uchylania szyb przednich.

MaReK - Czw Gru 06, 2007 17:26

Nie lubie przeciagow - zle je znosze ;)
Poza tym, woze dzieciaka z tylu czasami i ten przycisk moglby sie bardzo mu spodobac - za bardzo ;) A do korby nie dosiega ;P

Senn - Czw Gru 06, 2007 17:41

Tempest napisał/a:
Senn napisał/a:
Marek, a nie myslales nad Golfem V ;)

jakieś insynuacje co do mojej osoby :wink:


Tempest dokladnie. Nie zniese tego ze zamiast MG lub Rovera kupujesz oklepańca :)

thef - Czw Gru 06, 2007 17:53

Dobrze, że Tempesta nie było w Jeff's w Galerii Kazimierz w salce dla VIPów podczas krótkiej wymiany zdań na temat Golfa ;) .
maciej - Czw Gru 06, 2007 20:18

MaReK napisał/a:
Poza tym, woze dzieciaka z tylu czasami i ten przycisk moglby sie bardzo mu spodobac - za bardzo A do korby nie dosiega

Ale zacznie, a przyciski z tyłu zawsze możesz zablokować blokadą z przodu i koniec zabawy... ;)

Senn - Czw Gru 06, 2007 20:27

Marek nie jezdziles przypadkiem po Falenicy dzisiaj wieczorkiem?
MaReK - Czw Gru 06, 2007 22:10

maciej napisał/a:
Ale zacznie, a przyciski z tyłu zawsze możesz zablokować blokadą z przodu i koniec zabawy... ;)

O ile taka blokada jest ;)

Senn napisał/a:
Marek nie jezdziles przypadkiem po Falenicy dzisiaj wieczorkiem?

Jezdzilem ;)
Z Majkelem i Violla jechalismy do naszego zaprzyjaznionego warsztatu u Maćka po odbiór auta Majkela ;)

A co widziales mnie? Od tylca czy od przodu i czym jechales zem Cie nie poznal ;)

Pozdro,

Senn - Czw Gru 06, 2007 22:14

MaReK napisał/a:

A co widziales mnie? Od tylca czy od przodu i czym jechales zem Cie nie poznal ;)


Hmmm, jak by to powiedziec. Nie wiem czy uwierzysz, ale widzialem Cie z gory :rotfl: Stoje sobie na balkonie, jaram fajeczke i widze jakiegos ciemnego R75/MGZT (ciemno to nie moglem odroznic). Patrze blachy WE, patrze dalej cos nie tak z tylnym lewym nadkolem. No i tak skojarzylem, a juz za pozno bylo zeby zagwizdac :)

To Maciek mieszka gdzies niedaleko?? A to Ci niespodzianka hehe

MaReK - Czw Gru 06, 2007 22:16

No jesli ul. Przylaszczkowa jest niedaleko to tak ;)
Senn - Czw Gru 06, 2007 22:20

No to wszystko jasne. Maciek bedzie wiedzial gdzie jest Poezji róg Popradzkiej :)
MaReK - Czw Gru 06, 2007 22:22

Moze i bedzie :)
Ale nie wiem czy sie znacie? To strasznie maly teren jest tych uliczek wszystkich, a czasami mam wrazenie, ze to jak na malej wiosce - wszyscy sie znaja ;)

Senn - Czw Gru 06, 2007 22:24

To nie mowiles o Macieju od nas z forum?
MaReK - Czw Gru 06, 2007 22:27

Nie, nie ;) To jest Maciek z ul. Przylaszczkowej (20 lat serwisowal w Oplu u Nivetta) teraz postanowil podzialac na wlasna reke ;) Nabija klime, zmienia oponki i prowadzi mechanike ;)

To dzieki niemu moje ZT jezdzi ;D

Senn - Czw Gru 06, 2007 22:35

Eeee no to Panie trza bylo tak od razu gadac :) Szkoda ze nie Maciej "nasz" ale taka opcja tez dobra. W razie co bede mial znajomego mechaniora ;)
Yassu - Czw Gru 06, 2007 23:47

Ładny, podoba mi się :)
Gratulacje!
Szerokiej drogi życzę

Marian_K - Pią Gru 07, 2007 10:33

To i ja przyłączę się do gratulacji!!!

Bardzo fajny kolorek!
Tylny zderzak to masz "podobny" do mojego :mrgreen: , z tym, że ja jeżdżę z pękniętym już 1,5 roku i ... jakoś mi się nie spieszy do wymiany :oops: .

MaReK napisał/a:
Narzekam troche na audio - brzmi jak z kibla :)
Jak posłuchasz mojego, to Twój kibel będzie z Mariotu, a mój z podwórka :mrgreen: (ja mam Philipsa :cry: ).

Jeszcze raz gratuluję i życzę zerowej usterkowści!

Pozdrawiam!

maciej - Pią Gru 07, 2007 10:45

Senn napisał/a:
Szkoda ze nie Maciej "nasz" ale taka opcja tez dobra.

Ja mieszkam na Woli - niedaleko Tomiego. :D

AndrewS - Pią Gru 07, 2007 22:38

GRATULACJE !! !!!!!!!!!!!!!


piter34 napisał/a:
Poza tym dobrze sobie otworzyć szybkę kierowcy + tylna-prawa. Wtedy przeciąg jest o wiele lepszy niż w przypadku uchylania szyb przednich.


potwierdzam wtedy to nawet klima nie potrzebna
ale daje rade ja otworzyc z siedzenia kierowcy :mrgreen:
przynjamniej w kanciaku i 125p :mrgreen:

Dziekan - Pon Gru 24, 2007 12:15

No no no, gratuluję Marek, mam nadzieje zobaczyć cacuszko przy najblizszej okazji :)
MaReK - Pon Gru 24, 2007 13:52

Najblizsza okazja, to przejazd w Twoich okolicach w Wigilie ok. 22:45 ;)
Jade do Violi.

Pozdrawiam,

maciej - Pon Gru 24, 2007 16:53

MaReK napisał/a:
Najblizsza okazja, to przejazd w Twoich okolicach w Wigilie ok. 22:45

Ja będę ciął po 21 na Wilanów - może się miniemy! ;)
Chyba, ze jedziesz z Tarchomina...

MaReK - Sro Gru 26, 2007 01:00

Jechalem z Sadyby ;D
Ale powiem Wam, ze teraz moj niuniek pali jak trzeba ;D
6.5l / 100 spalil na trasie 300 km.

Najlepiej mu przy predkosci 150 km/h.
Jechalem pozno, w Wigilie i co? I zadnego policmajstra na trasie.
A tak mi sie dobrze jechalo, ze niechacy zajechalem do granicy panstwa ;P

Pozdrawiam,

Valander_wwa - Sro Gru 26, 2007 15:40

ps. MaRecki - a jak się skończyła przygoda z kopciuchem - szaloną krową BSE - właściciel Zafiry sie odzywał ? :D
maciej - Sro Gru 26, 2007 15:48

MaReK napisał/a:
Jechalem z Sadyby

No ja w końcu jechałem 22:30, ale Cię nie widziałem - pewnie byłeś już pod Łomżą. ;D

[ Dodano: Sro Gru 26, 2007 15:49 ]
Valander_wwa napisał/a:
MaRecki - a jak się skończyła przygoda z kopciuchem - szaloną krową BSE - właściciel Zafiry sie odzywał ?


No właśnie?
Jak tam?
Będzie sąd, czy gość poszedł po rozum do głowy?

MaReK - Sro Gru 26, 2007 19:13

Bedzie sad bo gosc zglosil sie do swojego TU i chcial robic z AC i potem mojego OC.
Ja napisalem wyjasnienie i odmowilem nie przyznajac sie do winy.

Notatki z policji wciaz nie ma ;/
A gosc sam sie nie odezwal wiecej.

Pozdrawiam,

maciej - Sro Gru 26, 2007 19:54

A to spryciarzyna - nakop mu w sądzie i zrób Krówkę ślicznie na jego koszt! :D :twisted:
MaReK - Czw Gru 27, 2007 01:15

Boje sie o te walke, bo wiecie... zaraz bedzie, ze ja za szybko jechalem, ze moze nie mialem swiatel, ze on ma papiery na to ze on moze miec pierwszenstwo przed karetka i policja... takie tam zycie ;D
maciej - Czw Gru 27, 2007 08:25

Jeśli chodzi o prędkość to nie ma szans, bo szanse to miałby jedynie gdyby od razu wezwał policję i zmierzyli drogę hamowania, cho w takich warunkach i tak byłaby niezbyt miarodajna.
A całą resztę to sobie może.
Masz zdjęcia jak on stał, w razie czego holownik potwierdzi.
Pierwszy zgłosiłeś się na policję, a że podpisałeś oświadczenie - działałeś pod wpływem błędu - gość Cię oszukał i nastraszył, żeby ukryć to że wymusił pierwszeństwo i teraz próbuje wyłudzić odszkodowanie.

Na Twoim miejscu zadzwoniłbym do gościa i postraszył go, że za próbę wyłudzenia odszkodowania jest sprawa karna z Art. 286. KK - oszustwo http://www.printpol.pl/ar...czeniowe_2.html bo niestety gość nie upozorował zdarzenia - wtedy byłby Art. 298 KK http://ubezpieczenia.prom..._odszkodowania.

Spowodował, uświadomiłeś go, że to jego wina, a on nadal próbuje uzyskać to odszkodowanie - oszustwo ubezpieczeniowe jak nic.

Jeśli postraszenie nie pomoże to zgłoś sprawę do prokuratury jako zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa - sprawa jest łatwa, więc każdy prokurator ją weźmie, żeby sobie podnieść statystykę. :D

Ty chciałeś z gościem grać fair, ale jak on nie chce to już jego sprawa.

[ Dodano: Czw Gru 27, 2007 08:27 ]
I jeszcze tu: http://www.poradaprawna.p...ozycja&id=21146

Nie da się ukryć, że gość próbuje "wyzyskać Twój błąd" polegający na podpisaniu oświadczenia, które jest nie prawdziwe, a którego treść sam Ci zasugerował.

[ Dodano: Czw Gru 27, 2007 08:42 ]
W sumie Art. 286 KK jest lepszy do przekonywania takich młotków, bo to 6 miesięcy do 8 lat, a w sprawach mniejszej wagi do 2 lat lub grzywna, ale to niech doczyta sam - niech będzie przekonany, że grozi mu do 8 lat, to zmięknie. :D

[ Dodano: Czw Gru 27, 2007 08:43 ]
No i Art. 286 KK jest ścigany z urzędu, więc prokuratura MUSI się nim zająć - to dodatkowy argument w rozmowie z tym typem.

piter34 - Pią Gru 28, 2007 12:48

Jak ja lubię czytać Twoje posty macieju :lol:
Dziekan - Pią Gru 28, 2007 13:53

Faktycznie miło się to czyta :) konkrety konkrety konkrety

MaReK napisał/a:
Najblizsza okazja, to przejazd w Twoich okolicach w Wigilie ok. 22:45
Jade do Violi.

to już po okazji, ale powiem CI ze w styczniu mam taka cichą propozycje sam dla siebie żeby weekendowo-zjazdowy pobyt w Warszawie przedluzyc o jeden dzien, wtedy bym na bemowo zapadł :)

MaReK - Nie Gru 30, 2007 01:17

No ale my w Zakopanem akurat ;D
maciej - Nie Sty 06, 2008 22:25

piter34 napisał/a:
Jak ja lubię czytać Twoje posty macieju

Dziękuje - efekty nudy w pracy - oczekiwania na decyzje klienta. ;)

A tak swoją drogą to rozmawiałem ostatnio z kolegą, który w takich sytuacjach jest jeszcze bardziej radykalny - nie daje szansy klientowi, tylko bez ostrzeżenia wali do prokuratury - mówi, że pewne sprawy rozwiązują się błyskawicznie. :D

siemion_ - Wto Maj 26, 2009 21:50

czy po podłączeniu do T4 wykryje prawdziwy przebieg??
Brt - Wto Maj 26, 2009 21:52

tak jeśli obsługujący wie o co kaman ;)
siemion_ - Wto Maj 26, 2009 21:53

ee niestety mój obsługujący nie wiedział grrr

[ Dodano: Wto Maj 26, 2009 21:57 ]
mam na oku mg z 2004 a ma przejechane 42000 , nie bite, dwa małe błedy po diagnostyce
i sie waham

henryk - Wto Maj 26, 2009 23:18

Brt napisał/a:
tak jeśli obsługujący wie o co kaman
nie, sprawdzone u Mariusza. Jeżeli fachowiec przekręci licznik, to co najwyżej pozostaną ślady, które mogą świadczyć o możliwej ingerencji w stan licznika. Nie da się tego stwierdzić wprost, tak jak nie da się odtworzyć przebiegu oryginalnego. Mariusz "wie o co kaman".
Brt - Sro Maj 27, 2009 09:47

O ile wiem (źródło - PHJOWI testowane niestety na Klubowym R75 z przekręconym przebiegiem) to przebieg jest wpisany w 2 lub 3 miejscach w aucie i o ile w liczniku jest łatwo go przekręcic, to z pozostałych dwóch już nie (jakieś moduły) Było to, o ile kojarze, opisywane na forum :roll:
maciej - Sro Maj 27, 2009 10:26

Cytat:
nie, sprawdzone u Mariusza. Jeżeli fachowiec przekręci licznik, to co najwyżej pozostaną ślady, które mogą świadczyć o możliwej ingerencji w stan licznika. Nie da się tego stwierdzić wprost, tak jak nie da się odtworzyć przebiegu oryginalnego. Mariusz "wie o co kaman".

ZTCP to jeśli wszystkie punkty, gdzie zapisany jest przebieg są wymienione to widać ślady - różni się nr VIN dla tych modułów i zaznaczony jest błąd, natomiast, gdy wymieniono tylko licznik, to z pozostałych modułów da sięodczytać realny przebiego - to zależy od tego jak dużo handlarz wyczytał na naszym forum. ;)
Tak mi się coś kojarzy...

henryk - Sro Maj 27, 2009 18:50

Co prawda nie robią tego handlarze, ale tak jak poprzednio, nie będę tu opisywał przypuszczeń Mariusza i moich wniosków. Raczej proszę o prostowanie na Forum informacji, że T4 może odczytać prawdziwy przebieg - nie zawsze.
Może to wprowadzić w błąd osoby dla których przebieg jest podstawowym wyznacznikiem stanu samochodu.

siemion_ - Pon Cze 08, 2009 14:13

Marek powiedz mi jak z ubezpieczeniem twojego samochodu, czy były problemy z zawarciem OC, AC, gdzie masz ubezpieczony ?? ??
MaReK - Pon Cze 08, 2009 19:13

We warcie mam ubezpieczony ;)
Nie bylo zadnych problemow ;)

siemion_ - Pon Cze 08, 2009 19:48

no mi nieumieją znaleźć tego modelu w ifotaxie (tak to sie chyba zwie) mają tylko 190 konne silniki benzynowe, gość chce mi go ubezpieczyć jako Rovera 75, czy to tak może być???
AndrewS - Pon Cze 08, 2009 22:43

w/g mnie takie cus to troche nie bardzo,
o ile w przypadku naliczenia podatku w urzedzie celnym to mozna olac, ja mialem do 800 wpisany 420 :-)

ale w przypadku OC i jakiegos tffffffffuuuuuuu zdarzenia moga sie sluzby czepiac
spytaj gostka czy w takim przypadku nie bedzie potem problemu, a najlepiej kilku gostkow

MaReK - Wto Cze 09, 2009 07:43

Siemion, ale wiesz... ja w dowodzie mam wpisane, ze mam Rover ZT Tourer :)
Mimo ze moj samochod to sedan ;)
Taki sam wpis mam tez na polisie ;)

siemion_ - Wto Cze 09, 2009 11:26

hehe to jest właśnie polska cała, jak trzeba to sie wszystko podciągnie żeby dobrze roboty nie wykonać
pozdrawiam

Mix - Wto Cze 09, 2009 20:50

To ja najwidoczniej trafiam na wysoce wykwalifikowanych urzędników, bo zarówno w dowodzie rejestracyjnym jak i w polisie mam wpisane MG ZS.
siemion_ - Wto Cze 09, 2009 20:54

ja już też papierkową robotę mam za sobą ,zarejestrowany i ubezpieczony :mrgreen: