Zobacz temat - [214 SI '97 3D]Kilka pytań dotyczących dodadkowego wyposarze
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [214 SI '97 3D]Kilka pytań dotyczących dodadkowego wyposarze

Lukaszn2006 - Sro Lis 28, 2007 12:29
Temat postu: [214 SI '97 3D]Kilka pytań dotyczących dodadkowego wyposarze
Mam kilka pytań dotyczącego mojego roverka, mianowicie nie jest to wersja w pełni wyposarzona w dodadki. Chciałem zapytać, czy można coś zamontować w miejsce zaślepek, które widać na fotkach:
Chester - Sro Lis 28, 2007 13:41

Zdjęcie nr 1 Radio da się wyciągnąć wkładając coś (gwóźdź) w te 4 otworki tam sa zabezpieczenia (blaszki) przed wyciągnięciem jak włożysz to odblokujesz (przynajmniej tak u mnie jest)

Zdjęcie nr 2 Miejsce na czujniki ultradźwiękowe.

Zdjęcie nr 3 Tak ma być (pod zaślepką są dwie śrubki do odkręcenia plastuku)

Zdjęcie nr 4 Poprostu takie sobie widzi misie stylistów (tak mi sie wydaje)

Zdjęcie nr 5 Dokładnie regulacja lusterek,


I na tym moja wiedza na temat tego co jest, a raczej nie ma na zdjęciach sie kończy.
Pozdrawiam :))

PHJOWI - Sro Lis 28, 2007 14:03

zdjęcie 5 - możesz zamontować także regulacje wysokości świateł . Potrzebne tylko 2 lampy z silniczkami + włącznik
giewu - Sro Lis 28, 2007 14:15

Chester napisał/a:
...Zdjęcie nr 5 Dokładnie regulacja lusterek...
PHJOWI napisał/a:
zdjęcie 5 - możesz zamontować także regulacje wysokości świateł...

chyba ktoś tu nie przeczytał opisów do wstawionych zdjęć :twisted: ... kolega Lukaszn2006 pyta co tam jako trzecie powinno być (oprócz regulacji reflektorów i lusterek) ? przyznam, że i mnie to ciekawi tak jak i numer 4. ;)

sTERYD - Sro Lis 28, 2007 14:19

może opcjonalny włącznik podgrzewania lusterek ;)
chudson - Sro Lis 28, 2007 16:39

według instrukcji w 25tce 3cia zaślepka jest dla przycisku odłaczania tylnych szyb elektrycznych (żeby dzieci se nie otwierały ) nie wiem czy 200 miały w opcji tylne elektryczne ?? jeśłi tak to pewnie do tego samego ten slot
piter34 - Wto Gru 04, 2007 10:29

chudson napisał/a:
nie wiem czy 200 miały w opcji tylne elektryczne

Gdzieś ostatnio widziałem "coś" co potwierdza fakt, że tylne szybki były dostępne w R25, co oznacza, że również w R200 miały rację bytu.
Niestety nie jestem w stanie wskazać źródła.

giewu - Wto Gru 04, 2007 23:15

no to została do fachowego wytłumaczenia opcja dotycząca pytania numer 4 :cool:
podpowiem, nie jest to raczej miejsce zaprojektowane na prezerwatywę... chyba ;) (choć ta "kieszonka" do niczego innego się raczej nie nadaje) :mrgreen:

Szymon - Sro Gru 05, 2007 11:14

giewu napisał/a:
(choć ta "kieszonka" do niczego innego się raczej nie nadaje) :mrgreen:

nadaje się, nadaje :> ja tam wrzucam monety. Przydają się kiedy nie mam w kieszeni drobnych lub kiedy wyciągniecie pieniędzy z kieszeni spodni przychodzi z trudem ;) patrz mc'drive ;)

piter34 - Sro Gru 05, 2007 15:22

Szymon napisał/a:
nadaje się, nadaje :> ja tam wrzucam monety.

Ja tam trzymałem plastikowy żeton do wózka zakupowego w Carrefour.

Zigg - Sro Gru 05, 2007 20:47

Trzecia zaślepka idealnie nadaje sie jako podstawa pod kostkę ze wskaźnikiem/włącznikiem sekwencji LPG ;)
marcin8c - Sro Gru 05, 2007 23:23

to jest do wstawienia regulacji jasnosci podswietlenia zegarow