Zobacz temat - [R45] Problem z alarmem i immobiliserem
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R45] Problem z alarmem i immobiliserem

niki_72 - Sob Gru 29, 2007 14:50
Temat postu: [R45] Problem z alarmem i immobiliserem
MAM PROBLEM Z ODPALENIEM SAMOCHODU ROVER 45 Z 2000 ROKU. ALARM NIE DZIALA KONTROLKA IMOBILAJZERA NIE SWIECI PROSZE O POMOC

Brt: retusz tematu i NIE KRZYCZ NA NAS (wyłącz CapsLock)!!

Brt - Sob Gru 29, 2007 20:03

Bateria w pilocie OK ?? Bezpieczniki sprawdzałeś?? Akumulator naładowany?? Napisz coś więcej, bo moja szklana kula jest w serwisie.... ;)
niki_72 - Sob Gru 29, 2007 21:33

baterie Ok bezpieczniki sprawdzone wszystkie sprawne .problem pojawil sie potym jak przez kilka godzin byl rozlonczony akumulator .Podłączeniu akumulatora nieswieci lampka od imobilajzera a pilot nie dziala niedzialaja tez szyby i centralny nawet z klucza z tego co udalo mi sie jeszcze sprawdzic niedziala tagże pompa paliwa
ADAM1 - Nie Gru 30, 2007 00:04

W takim razie co dziala? Bo cos mi sie wydaje, ze masa moze byc zle podlaczona, lub ktos pomylil klemy przy podlaczaniu.
Ciufa - Nie Gru 30, 2007 08:37

Cytat:
niedziala tagże pompa paliwa

jak immo jest uzbrojony to popmka raczej nie zadziala ale piszesz ze kontrolka na panelu nie swieci wiec nie ma blokady i pomka powinna dzialac
chyba cos nie tak podlaczyles akumulator lub jest pusty

niki_72 - Nie Gru 30, 2007 10:58

Akumulator jest dobrze podlonczony bo rozrusznik kreci dzialaja kontrolki na panelu swiatlanie odpala tylko silnik
Danek - Nie Gru 30, 2007 12:46

Silnik nie odpali, gdy po rozłączeniu akumulatora nie uzbroisz alarmu i pilota - ale to było kilka razy i jest również opis wymiany baterii w pilocie na stronach roverki.pl
Danek

wsl - Nie Gru 30, 2007 15:13

Przy zablokowanym immo po przekręceniu kluczyka do pozycji II Pewnie podobnie jak w 400'ach usłyszałbyś "pip pip pip pip" :) Więc skoro możesz kręcić silnikiem to nie wina immo.
niki_72 - Nie Gru 30, 2007 17:42

Dzieki wszystkim za pomoc auto odpaliło wszystko dziala problem znajdowal sie w skrzynce bezpieczników pod masko


Pozdrowienia

Niki 72

Ciufa - Pon Gru 31, 2007 08:11

wsl napisał/a:
Przy zablokowanym immo po przekręceniu kluczyka do pozycji II Pewnie podobnie jak w 400'ach usłyszałbyś "pip pip pip pip


no wlasnie o tym zapomnialem
niki 72 napisał/a:
problem znajdowal sie w skrzynce bezpieczników pod masko

mozesz dokladniej napisac co to za bezpiecznik byl ? moze w przyszlosci ktos bedzie mial podobny problem i bedzie wiedzial juz czego szukac