Zobacz temat - [R 420 D 96r.] dziwny dzwięk elektrozaworu
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R 420 D 96r.] dziwny dzwięk elektrozaworu

JACO20 - Nie Sty 13, 2008 11:16
Temat postu: [R 420 D 96r.] dziwny dzwięk elektrozaworu
Witam, co zrobic z elektrozaworem gdy dziwnie buczy na kluczu przekreconym na zapłon. Słychac takie dziwne brzeczenie... Wymienic ?? Albo olac :) ?? Prosze o pomoc i z góry dziekuje
String - Nie Sty 13, 2008 14:44

Co rozumiesz pod pojęciem "buczy"... może chodzi Ci o powszechnie znany dźwięk "bzyczenia". A czy to nie "buczy" przypadkiem pompa ? - czyli objaw jak najbardziej normalny?
JACO20 - Nie Sty 13, 2008 14:46

pompa buczy tylko na poczatku, jak przekrece. Potem wydaje mi sie ze to elektrozawór, bo słychac tez tykanie przekaźnika przy zegarach juz w srodku w kabinie. Jest bzyczenie, ale nie moze chyba cały czas bzyczec. gdy jest przekrecony kluczyk na zaplon a silnik zgaszony... ??
richmond - Nie Lut 28, 2010 18:41

chciałbym podczepić się pod problem, gdyż u mnie po przekręceniu kluczyka (ale nie odpaleniu) też dziwnie "bzyczy" pod maską w okolicy pompy paliwa. I tak jak JACO20 dręczy mnie pytanie czy bzyczeć powinno cały czas? czy powinno sie wyłączać...
thef - Nie Lut 28, 2010 21:38

richmond napisał/a:
chciałbym podczepić się pod problem, gdyż u mnie po przekręceniu kluczyka (ale nie odpaleniu) też dziwnie "bzyczy" pod maską w okolicy pompy paliwa. I tak jak JACO20 dręczy mnie pytanie czy bzyczeć powinno cały czas? czy powinno sie wyłączać...
Jeżeli masz diesla i bzyczy pompa wtryskowa, to wszystko jest jak należy.