Zobacz temat - [R620] Problem ze zbiornikiem spryskiwacza
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 600, Honda Accord - [R620] Problem ze zbiornikiem spryskiwacza

simion0 - Pon Sty 14, 2008 11:04
Temat postu: [R620] Problem ze zbiornikiem spryskiwacza
Witam wszystkich
Mam pytanie jak mam sie dostac do zbiornika spryskiwacza? Nie dziala mi i z tego co widze kabel jest urwany a bez niego nie da sie jezdzic
Zdjąlem koło, nadkole, odkrecilem 2 śróby i jest chyba jeszcze jedna ale nie moge sie do niej dostac bo prawdopodobnie jest pod zderzakiem
Czy musze ściągać zderzak?
Pozdro Mirek

maciej - Pon Sty 14, 2008 11:04

Przeczytaj zasady tego kącika i zmień temat na zgodny z nimi (użyj przycisku "Edytuj" przy pierwszym poście w tym temacie) - to pozwoli łatwiej znaleźć Twój temat osobom znającym się na Twoim modelu - niektórzy zaglądają tylko do tematów dotyczących modelu, na którym się znają.
sTERYD - Pon Sty 14, 2008 11:07

po pierwsze popraw temat na zgodny z zasadami :evil:
po drugie skoro kabelek jest przerwany, to chyba wystarczy odczepić kostkę od pompki, a nie koniecznie cały zbiorniczek demontować ;)
a żeby go zdemontować to owszem trzeba zdjąć zderzak :cool:

simion0 - Pon Sty 14, 2008 11:13

Zeby zdemontowac kostke musze zdemontowac zbiorniczek bo nie moge sie do niej dostac Silniczek z kostka jest od strony zderzaka wiec...
Dzieki

maciej - Pon Sty 14, 2008 11:21

Ja już nie pamiętam, ale czy nie łatwiej odkręcić nadkole i dostać się od strony koła (nie pamiętam z której strony jest ta wtyczka - jęsli od strony koła, to powinno być łatwiej tak).
marthinez - Pon Sty 14, 2008 15:33

Trzeba zdjąć zderzak. Wtedy masz dostęp do zbiornika, wężyka itp.
NEOSSS - Wto Sty 15, 2008 23:19

Nie trzeba zdejmować żadnego zderzaka!!! Zdejmij nadkole od strony kierowcy i masz tam cały zbiorniczek mocowany na 3 śruby, pompa spryskwiacza jest na wcisk i na pompce masz wtyczke a na dole otwór na wężyk... 3 śróbe masz z tyłu w strone zderzak, wymacaj ją ręką, włóż grzechotkę 1/2 i kręć... Tylko po co cały zbiorniczek zwalać to nie wiem...