Zobacz temat - [R75] Radio samochodowe raz jeszcze
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Car-audio, nawigacje, radia CB - [R75] Radio samochodowe raz jeszcze

slovik - Czw Lut 28, 2008 21:36
Temat postu: [R75] Radio samochodowe raz jeszcze
Witam po raz kolejny :)
Tym razem chcialem was poprosic o pomoc w kwestii, ktora byla juz poruszana, ale glowie sie nad tym problemem juz naprawde dlugo wiec moze pomozecie tym razem mi. Otoz rozkodowalo mi sie radio i to zmotywowalo mnie wreszcie do jego wymiany. Od dawna szukam na allegro jakiejs ramki zeby pasowaly radia standardowe i ciagle nic :( (( Chyba ze zle szukam, bo widzialem ze niektorzy maja w roverkach "zwykle" radia wiec gdzies musieli kupic taka przejsciowke.
Jesli nie mozna takiej ramki kupic to moze podpowiedzcie do kogo sie zglosic zeby ja zrobic czy moze jeszcze inny patent jakis, bo juz rady nie daje w aucie bez muzyki czy radyjka :P
Z gory dzieki za pomoc ! Pzdr

kwiatekt11 - Czw Lut 28, 2008 21:38
Temat postu: Re: [R75] Radio samochodowe raz jeszcze
slovik napisał/a:
Witam po raz kolejny :)
Tym razem chcialem was poprosic o pomoc w kwestii, ktora byla juz poruszana, ale glowie sie nad tym problemem juz naprawde dlugo wiec moze pomozecie tym razem mi. Otoz rozkodowalo mi sie radio i to zmotywowalo mnie wreszcie do jego wymiany. Od dawna szukam na allegro jakiejs ramki zeby pasowaly radia standardowe i ciagle nic :( (( Chyba ze zle szukam, bo widzialem ze niektorzy maja w roverkach "zwykle" radia wiec gdzies musieli kupic taka przejsciowke.
Jesli nie mozna takiej ramki kupic to moze podpowiedzcie do kogo sie zglosic zeby ja zrobic czy moze jeszcze inny patent jakis, bo juz rady nie daje w aucie bez muzyki czy radyjka :P
Z gory dzieki za pomoc ! Pzdr
szukaj a znajdziesz , :mrgreen: ostatnio widziałem na allegro taką ramke pod normalne radio
slovik - Czw Lut 28, 2008 21:49

Aaaa moze ktos dopasowal z innego auta taka przejsciowke ?? POMOCY :(
kwiatekt11 - Czw Lut 28, 2008 22:22

Wystarczy troszke poszukac :mrgreen: http://www.bartex-caraudi...293ac094cb43421
slovik - Czw Lut 28, 2008 22:40

kwiatekt11 napisał/a:
Wystarczy troszke poszukac :mrgreen: [URL=http://www.bartex-caraudio.com.pl/product_info.php?cPath=27_114&products_
id=2016&osCsid=303fa0356bd3d4a9e293ac094cb43421]Klik[/URL]



ALLELUJA ! Dziekuje

MiReK - Pią Lut 29, 2008 17:53
Temat postu: Re: [R75] Radio samochodowe raz jeszcze
slovik napisał/a:
Witam po raz kolejny :)
Tym razem chcialem was poprosic o pomoc w kwestii, ktora byla juz poruszana, ale glowie sie nad tym problemem juz naprawde dlugo wiec moze pomozecie tym razem mi. Otoz rozkodowalo mi sie radio i to zmotywowalo mnie wreszcie do jego wymiany. Od dawna szukam na allegro jakiejs ramki zeby pasowaly radia standardowe i ciagle nic :( (( Chyba ze zle szukam, bo widzialem ze niektorzy maja w roverkach "zwykle" radia wiec gdzies musieli kupic taka przejsciowke.
Jesli nie mozna takiej ramki kupic to moze podpowiedzcie do kogo sie zglosic zeby ja zrobic czy moze jeszcze inny patent jakis, bo juz rady nie daje w aucie bez muzyki czy radyjka :P
Z gory dzieki za pomoc ! Pzdr



Człowieku! Daj sobie spokój z ramką,lepiej daj rozkodować to oryginalne radio!
Każde inne radio(nie oryginalne) zepsuje cały urok deski!

Dam-Kam - Pią Lut 29, 2008 18:49

jedyna, popieram popieram :mrgreen:
normalne radio 1DIN :arrow: :ok:
normalne radio 1DIN w R75 :arrow: :nie:

BEAR_75 - Pią Lut 29, 2008 21:08

NIEEEE no prosze was, wcale nie zepsuje, a przedewszystkim poprawi akustyke. Bo oryginalne radio to za przeroszeniem o KANT DUPY POTŁÓC. Ja ma Alpinke 9813r i swietnie pasuje i podswietlenie i baaardzo ladnie w dzien wyglada, a juz nie wspomne o tym jak GRA
Pozdrawiam i namaiwma do zmiany oryginala, no i glosnikow

MiReK - Pią Lut 29, 2008 23:04

Akustykę,zgodzę się poprawi,ale każde inne radio oszpeci deskę i nikt mi tego nie wmówi że jest inaczej.Sama ramka już strasznie wygląda i nie pomoże tu włożenie nie wiem jakiego radia.
A co do akustyki oryginalne radia,to ją też można poprawić :grin:

marcin_i_alunia - Sob Mar 01, 2008 01:10

Jesli chcesz to mam taką ramke do radyjka własnie do R75. Sam niedawno wymieniałem radio i przez przypadek kupiłem dwie ramki:) zamówiłem jedną i zapomniałem o niej a przesyłka sie opóźniała więc zamówiłem drugą :grin: Za 25zł odsprzedam, nówka. Na allegro 40zł :grin:
MiReK - Sob Mar 01, 2008 07:30

A może byście tak powrzucali fotki,kto wymienił radio?

[ Dodano: Czw Mar 06, 2008 21:52 ]
:rotfl: Czyli jednak tak kiepsko wygląda wymiana radia że wstydzicie się wrzucić fotki jak to wygląda?

BEAR_75 - Sob Mar 08, 2008 09:10

Spoko juz niedlugo wrzuce fotki, troche cierpliwosci :mrgreen:
Thrillco - Sob Mar 08, 2008 09:13

tak przy okazji zapytam, czy da się i jak podłaczyc dowolna zmieniarke CD do fabrycznego radia w R75 ??
BEAR_75 - Sob Mar 08, 2008 17:41

NIESTETY ale na 95 procent sie nie da. Przerabialem to i daloby sie podlaczyc niektore modele alpiny lub Pionieera, Ale nie wiadomo czy beda poprawnie dzialac to raz, a po drugie to jak masz zmieniarke oryginalna to i tak po podlaczeniu trza sie podlaczyc do kompa.
A PO ZA TYM TI I TAK NIC NIE DA BO DZWIEK Z ORYGINALU JEST ZENUJACY.
Wiec moral z tego WYMIENIC RADIO I GLOSNIKI NA COS LEPSZEGO.
U mnie to dziala
Pozdrawiam :cool:

PD - Sob Mar 08, 2008 20:05

ja jednak popieram esteryke
a z akustyka to dokladnie idzie latwo poprawic np jakims wzmacniaczem... mi wystarczy
malutki sub w bagazniku :smile:
pozdrawiam

Thrillco - Sob Mar 08, 2008 20:09

Wymienilbym gdyby to się nie łaczyło z kompletnym skiepszczeniem symbiozy na desce. Wiem, ze w prfesjonalnej firmie od car audio dałoby sie to zrobić ale koszty to fortuna.