Zobacz temat - Chciałem się pożegnać
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - Chciałem się pożegnać

kolin - Pon Mar 17, 2008 13:50
Temat postu: Chciałem się pożegnać
Laski i Mężczyźni

Chciałem się z wami pożegnać mimo, że nikogo z realu nie poznałem ale fajnie mi się z wami gaworzyło i dużo ciekawych rzeczy się dowiedziałem...Jednocześnie chciałem się pochwalić, że zaczynam nowe życie w Wielkiej Brytani w miasteczku Telford. Z początku nie będę mieć z wami kontaktu i również co najgorsze rozstaje się z moim Roverkiem...i już go raczej nigdy nie zobaczę, ale gdy się dorobię postanowię sobie kupić ZR... Powrotu do Polski nie planuję( przynajmniej nie na razie)

Ściskam was wszystkich, uważajcie na siebie i nie katujcie swoich Roverów :trzymasie: :trzymasie:

Ja tylko sie tam zaaklimatyzuję, i dopadnę neta to się odezwę :mrgreen:

maciej - Pon Mar 17, 2008 14:06

Ej, bez takich strasznych pożegnań - GB to nie koniec świata i net tam mają, a do tego to ojczyzna Roverków, więc chyba masz większą szanse na jakiś fajny, nietypowy egzemplarz niż tu. :)
Poza tym zobacz, że jest trochę osób z GB, które się tu udzielają - może tam zorganizujesz jakiś spocik. ;D

R-200 - Pon Mar 17, 2008 17:55

Powodzenia. Myślę że wrócisz do Ostrowa. Zawsze najlepiej w domu. :lol: :lol: :lol:
kasjopea - Pon Mar 17, 2008 18:13

Powodzenia :ok2:
general_p - Pon Mar 17, 2008 18:19

Powodzenia. :ok:
IInvit - Pon Mar 17, 2008 19:22

Powodzenia :) i mimo wszystko wracaj szybko :)
Markzo - Pon Mar 17, 2008 21:21

powodzenia w GB i niech CIe zycie pouklada :wink: :wink: :wink: a na roverki.pl wpadaj jak najczesciej pozdrawiam :ok: :ok: :ok:
Yassu - Pon Mar 17, 2008 23:05

Powodzenia... Pozdro !
tian - Wto Mar 18, 2008 00:15

Kolin, nie gadaj głupot :] Roverka "pożyć" komuś zaufanemu :]
a w ojczyźnie "wędrowniczka" na pewno wyszukasz coś zacnego :]
A może nawet P4 albo jeszcze coś inszego :]

Pozdro i powodzenia na Wyspie

kolin - Wto Mar 18, 2008 00:36

Dzięki chłopaki i dziewczyny... Roverka przejmuje mama taka padła decyzja :wink:

Odezwę się tylko jak będę mógł


Do zobaczyska i usłyszenia :wink:

tian - Wto Mar 18, 2008 01:32

Znaczy Roverek zostaje w rodzinie :] i dobrze tyle w niego serca włożyłeś ... szkoda by było. Poza tym dolotu chyba nie skończyłeś , a jak to tak w połowie robotę zostawiać :>
Poza tym dobrze mieć "wtykę znającą sie na rzeczy" na Wyspie ... w razie jakby co to łatwiej będzie coś wyhaczyć :roll:

Eddek - Wto Mar 18, 2008 07:28

kolin, poczujesz teraz to, co czuje niemal kazdy wlasciciel FSO w Polsce - wtret do rodzimego produktu :) Angole narzekaja na Rovery tak samo jak Polacy na FSO :D
ploomy - Wto Mar 18, 2008 09:22

Eddek napisał/a:
kolin, poczujesz teraz to, co czuje niemal kazdy wlasciciel FSO w Polsce - wtret do rodzimego produktu :) Angole narzekaja na Rovery tak samo jak Polacy na FSO :D


A ja się cieszyłem że mam taki fajny samochód :cry: Jak masz takie rady dawać to lepiej już nic nie mów :grin:

Eddek - Wto Mar 18, 2008 14:33

Ej, ja musze patrzec na miny politowania na codzien :P Ale do tego idzie sie przyzwyczaic ;) hehehehe
roboo - Wto Mar 18, 2008 21:07

Powodzenia :ok2:

Eddek napisał/a:
Angole narzekaja na Rovery tak samo jak Polacy na FSO :D

Jestem dumny z mojego Poloneza, żal było go sprzedawać, no ale za to pływam teraz Łodzią Wikingów!

kasjopea - Wto Mar 18, 2008 21:10

kolin, to jeszcze zaproś mamę na forum :grin:
michone - Wto Mar 18, 2008 21:18

to kto teraz bedzie modzil silnik w roverze ?? :(
powodzenia na obczyznie :) mam nadzieje ze jedziesz do normalnej pracy a nie na zmywak :razz:

Jak juz sie ulozysz to wejdz na forum moze jakies czesci pomożesz nam sciagac :P

zouza - Wto Mar 18, 2008 21:21

michone napisał/a:
to kto teraz bedzie modzil silnik w roverze ?? :(


No jak to kto? Ja myślę o swapie jak mi sie silnik skończy, albo jak arka pójdzie przyzwoicie w górę :hahaha:

truten23 - Sro Mar 19, 2008 11:25

To powodzonka kolin! Poukładaj sobie wszystko, kup Roverka :razz: i zaglądaj na forum, bayo! :grin: