Zobacz temat - [R214 99r] woda w bagażniku!!!
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R214 99r] woda w bagażniku!!!

bad_boy - Pon Kwi 14, 2008 18:24
Temat postu: [R214 99r] woda w bagażniku!!!
Witam znowu pojawił mi sie problem ponieważ zauważyłem ze w bagażniki w prawym narożniku koło nadkola pojawiła mi sie woda!!zauważyłem to niedawnio a akurat przez z dwa dni padał deszcz i jeżdziłem cały czas!!nie mam zadnych śladów zeby mi z uszczelki z tylniej klapy leciało tylko nagle na dywaniku widze a boki tapicerki są suche!!!Czy ktoś wie z kąt sie ta woda bierze???
String - Pon Kwi 14, 2008 18:29

a używałeś szukajki na forum? bo mam nieodparte wrażenie że temat wody w bagażniku maglowany był w możliwie szerokiej palecie problemów we wszystkich typach R.
bad_boy - Pon Kwi 14, 2008 18:53

Tak szukałem tylko wszystkim objawiało sie w kole zapasowym a ja w kole nie mam wody tylko w tym narozniku!!i patrząc na zdjecia u osób z tym problemem to u mnie nic takiego nie ma. Bo ja wszystkie boki mam suche bo ściągałem tapicerke z boków i patrzyłem nawet sprawdzałem szy przez lampe tylnia sie gdzies dostaje i nic tylko nagle w pawym boku sie woda pojawia!!!na zdjeciu zazaczyłem białym gdzie pojawia mi sie woda w tym narożniku to najpierw a jak jest dużo to w idzie dalej w na zółto miejśc ca gdzie jest sucho zawsze bo sprawdzałem a dzisiaj lałem wode od spodu i od góry i po jakimś czasie dopiero sie pojawiła!!
Remigiusz - Pon Kwi 14, 2008 19:47

Sparwdz kolego tak ja ja w tym wątku napisalem, umnie sie nie zawsze lala woda do nadkola ale przyczyna jest tam sama, umnie sie również najpierw zbierala woda tak jak u ciebie i potem dopiero spływało do nadkola.

Zobacz sobie ten gumowy reling na dachu jak juz raz pisałem czy nie ma rys w karoserie. Jak sie leje tobie do bagażnika to na 100% będzie winna tak jak umnie. :mrgreen:

vanish - Nie Kwi 20, 2008 22:54

U mnie woda też nie pojawiała sie w kole, tylko na bokach bagażnika
Przyczyna:
pęknięty przewód spryskiwacza przy zawiasie klapy.