Zobacz temat - [r200] jakie kable do wzmaka??
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Car-audio, nawigacje, radia CB - [r200] jakie kable do wzmaka??

paka_88 - Sob Kwi 19, 2008 12:15
Temat postu: [r200] jakie kable do wzmaka??
Witam tak jak w temacie jakie najlepiej zakupić kable do wzmacniacza Blaupunkt GTA 2 special 375W Limited Edition. Prosiłbym np o link z allegro. Lub podanie sklepu gdzie w okolicach trójmiasta można zakupić takie kable. Pozdrawiam
michone - Sob Kwi 19, 2008 12:37

20-25mmkw
paka_88 - Sob Kwi 19, 2008 12:39

ile mniej więcej taka przyjemność kosztuje ?? :) lub może ktoś ma na sprzedaż ??
michone - Sob Kwi 19, 2008 12:59

http://allegro.pl/item349...fv_zobacz_.html

lub przyszlosciowo http://allegro.pl/item344...sc_zobacz_.html

Mozesz sobie rowniez sam skompletowac np sygnalowe prolink (b. dobre) a zasilajace kupic w elektrycznym na metry

paka_88 - Sob Kwi 19, 2008 13:16

myślisz, że taniej to wyjdzie ?? Wiesz może czy ciężko jest przeprowadzić kable wszystkie od wzmaka do radia i akumulatora?
michone - Sob Kwi 19, 2008 14:29

nie wiem czy taniej :) Swojego roverka jeszcze nie robilem :/ takze nie wiem :/
lodowa - Pon Kwi 21, 2008 18:50

ja u siebie w 416 kladlem kable do wzmaka . Z bagaznika do radia . Zasilajacy puscilem z bagaznika pod kanapa tylnie potem przechodzi przez progi samochodu (trzeba bylo odkrecic plastiki 10 minut roboty) gorzej tylko bylo z przelozeniem kable z kokpitu pod mache . Ale wystarczyl kawalek noza i w kawalku gumy otwor gotowy . Potem zrobilem sobie z plaskownika cos ala stelarz na obudowe od bezpiecznika zeby sie nie majtala pod maska nastepnie zmowntowalem bezpiecznik z kablem i do aku+.

Kabel sygnalowy puscilem od bagaznika tak samo pod tylnia kanapa i przez prog boczny pod plastikami jednak z drugiej strony auta ( podobno ida jakies przebicia czy zagluszenia ...:P) potem przez schowek do kieszeni radia .
Kabli nie widac nie placze sie ich nadmiar .


Kupilem sobie zestaw 20mm Kwadrat firmy Dietz na allegro 5m kabla plusowego 1m minusa oprawka na bezpiecznik bezpiecznik chyba 20 A i koncowki.
5 m w sam raz akurat wystarczylo mi do 416 :D


calosc biorac pod uwage ze mam 2 lewe rece zabrala mi ok godziny moze poltorej