Zobacz temat - [R400, 1.6 111KM, 1999] Głośniki przód/tył, jak to rozwiązać
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Car-audio, nawigacje, radia CB - [R400, 1.6 111KM, 1999] Głośniki przód/tył, jak to rozwiązać

fluRRe - Sob Kwi 26, 2008 20:41
Temat postu: [R400, 1.6 111KM, 1999] Głośniki przód/tył, jak to rozwiązać
Cześć!

Dzisiaj sobie podłączyłem radio, może nie jakiś wypas jednak jakość dźwięku z fabrycznych głośników jak dla mnie jest niedopuszczalna :) . Doszedłem do wniosku, że trzeba będzie coś z tym zrobić :D i teraz rodzi się parę pytań:

1. Czy ktoś z Was rozwiązał problem montażu tylnych głośników i zakrycia ich fabrycznymi kratkami? Jeżeli tak to jak :) ?

2. Jakie są "najlepsze" wymiary głośników na przód/tył, aby można je zamontować bez modyfikacji :P ?

3. Czy aby rozebrać przednie zaślepki, trzeba rozbebeszać cały boczek?

Z góry dzięki za odpowiedz.

Edit:
Zapomniałem dodać: SEDAN

mielony22 - Wto Kwi 29, 2008 17:18
Temat postu: Re: [R400, 1.6 111KM, 1999] Głośniki przód/tył, jak to rozwi
fluRRe napisał/a:
Cześć!

Dzisiaj sobie podłączyłem radio, może nie jakiś wypas jednak jakość dźwięku z fabrycznych głośników jak dla mnie jest niedopuszczalna :) . Doszedłem do wniosku, że trzeba będzie coś z tym zrobić :D i teraz rodzi się parę pytań:

1. Czy ktoś z Was rozwiązał problem montażu tylnych głośników i zakrycia ich fabrycznymi kratkami? Jeżeli tak to jak :) ?

2. Jakie są "najlepsze" wymiary głośników na przód/tył, aby można je zamontować bez modyfikacji :P ?

3. Czy aby rozebrać przednie zaślepki, trzeba rozbebeszać cały boczek?

Z góry dzięki za odpowiedz.

Edit:
Zapomniałem dodać: SEDAN



witam.w swoim R zamontowalem 16 na tyl i takie same mam zamiar wrzucic na przod tylko musze zopatrzyc sie w dystanse.orginalne to 13 z mocowaniem na 3 sruby.no i bez modyfikacji to chyba tylko takie da sie zamontowac. :grin: ja w soich zrobilem 3 nowe otwory i pasuja, ale troszke sie nameczylem.zaslepki na nie poszly orginalne bo nowe byly za male by zakryc slady po starych.trzeba bylo je poddac tuningowi no i zmiana mocowania na rzep do tylnej poly.
co do demontazu przodu jest ladnie pokazane co i jak tylko poszukaj w tym dziale.trzeba zdejmowac caly boczek.no i oczywiscie jesli masz zamiar wkladac cos wiekszego to zaopatruj sie odrazu w dystanse w tym ksztalcie http://www.audiotuning.pl/allegro/civic_d.jpg
ogolnie wszystko jest na forum wystarczy poszukac.ale jakby co to pisz jestem swiezo po montazu glosnikow z tylu irozbiorce drzwi przednich.