Zobacz temat - [R200i, 97r. + LPG] Odpalanie
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R200i, 97r. + LPG] Odpalanie

przempu - Nie Maj 04, 2008 16:28
Temat postu: [R200i, 97r. + LPG] Odpalanie
Witam,

Panowie, mam następujący problem. Auto czasem na benzynie nie chce odpalic. Nie ma reguly kiedy i czy sie to stanie. Np. na zimnym odpala, jeżdzę sobie pół dnia (w międzyczasie odpala normalnie na benzynie. Aż tu nagle kręcę i kręcę a tu nic - rozrusznik kręci normalnie, aku OK, pompa pracuje).
Wtedy robie tak - odpalam na LPG i ruszam dosłownie - 1-2 metry i gaszę auto. Proba odpalenia na benzynie i tu... :mrgreen: :mrgreen: ZASKAKUJE!!!

Co najmniej jest to dla mnie dziwne. Za każdym razem jest tak, jak opisalem... :( czyli po odpaleniu na LPG na NoPb odpala bez problemu...

czy ktos wie o co moze chodzic??
PS.
1. świece sprawdzone
2. przewody wymienione
3. cewka sprawdzona
4. rozdzielacz wymieniony
5. kopułka wymieniona

pozdrawiam Was

Kozik - Nie Maj 04, 2008 19:42

Może jest jakiś problem z komputerem gazowym, może odcinać wtryski nawet wtedy kiedy nie powinien.
areek - Nie Maj 04, 2008 21:03

hi
http://forum.roverki.eu/v...ghlight=#180972

Primo - Pon Maj 05, 2008 12:01

Witam
Napisz jaki masz gazik ja miałem podobny efekt. Jeździłem na gazie zostawiam auto na noc i rano lipa trzeba kręcić i kręcić auto nie chciało zapalać. Wyłączyłem gazik na kilka dni i pojeździłem na PB i co? auto paliło na cyk. Wiec przyczyna znaleziona coś z gazem wstawiłem do gazownika który sie zajmuje moim autem powiedziałem co sie dzieje. Poprzestawiał coś na wtryskach i od tamtej pory jest OK. Pozdrawiam

piter34 - Czw Maj 08, 2008 11:18

przempu napisał/a:
3. cewka sprawdzona

Jak ją sprawdzono?