Zobacz temat - [r25 2.0 iDT 2000r] malowanie zacisków i bębnów - fotki
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Tuning wizualny - [r25 2.0 iDT 2000r] malowanie zacisków i bębnów - fotki

lineumaciel - Czw Maj 08, 2008 23:16
Temat postu: [r25 2.0 iDT 2000r] malowanie zacisków i bębnów - fotki
ehhh normalnie nie wytrzymie jak się nie pochwale swą ciężką pracą ;-) .
Korczus - Czw Maj 08, 2008 23:29

GIT :ok:

Też ostatnio malowałem zaciski na czerwono, a bębny delikatnie prysnąłem srebrnym żeby mi nie wybijała rdza przez aluski, efekt super, zwłaszcza jak fele mają spore prześwity :)

jasiu87 - Pią Maj 09, 2008 00:39

:) tylko opony zmień :P strach jeździć :)
zouza - Pią Maj 09, 2008 07:06

pykalodaniel, czym malowałeś na czarno? Mógłbyś jeszcze wkleić fotki tych bębnów, ale już z alu?? Też szykuje się do takiej operacji i czarny wydaje mi się sensownym kolorem, ale wolałabym to najpierw zobaczyć ;) Aaaa i jeszcze jak czyściłeś bębny, bo na zdjęciach wygląda wyjątkowo gładko :>
lineumaciel - Pią Maj 09, 2008 08:15

jasiu87 napisał/a:
:) tylko opony zmień :P strach jeździć :)



Ja? to nówki oponki są ;-) taki profil, auto przyklejone wręcz do jezdni.

[ Dodano: Pią Maj 09, 2008 08:30 ]
zouza napisał/a:
pykalodaniel, czym malowałeś na czarno? Mógłbyś jeszcze wkleić fotki tych bębnów, ale już z alu?? Też szykuje się do takiej operacji i czarny wydaje mi się sensownym kolorem, ale wolałabym to najpierw zobaczyć ;) Aaaa i jeszcze jak czyściłeś bębny, bo na zdjęciach wygląda wyjątkowo gładko :>


Powiem Ci że z założenia chciałem żeby czerwone zaciski były akcentem a bębny w kolorze czarnym miły zlać się z kolorem nadwozia.

Efekt jest naprawdę świetny.

Czyściłem kompletem szczotek na wiertarkę koszt w obi ok 18zł za 6 różnych średnic.
Tył malowałem Nobiles Termal 500


Wydaje mi się że zwykły Hamerait też mógłby być.

Zdjęcia wstawię za kilka godzin bo w tej chwili na parkingu jest cień więc zbytnio dużo nie będzie widać

Kozik - Pią Maj 09, 2008 12:10

Moje wyglądają tak


lineumaciel - Pią Maj 09, 2008 13:48

zouza - obiecane fotki z felgami słabo widać bo fotki robione telefonem...
zouza - Pią Maj 09, 2008 13:50

Dzięki :całuski:
Nooo jest elegancko, czyli mogę malować na czarno, u siebie zaciski chyba tez czarnym machnę, bo farby anthracite raczej nie znajdę ;)

lineumaciel - Pią Maj 09, 2008 13:56

zouza napisał/a:
Dzięki :całuski:
Nooo jest elegancko, czyli mogę malować na czarno, u siebie zaciski chyba tez czarnym machnę, bo farby anthracite raczej nie znajdę ;)



heheheh idzie dorobić ale za drogo to wychodzi ;-) , czarny mat jest najlepszy moim zdaniem.

Tomash83 - Sob Maj 10, 2008 11:40

Bajer fajny tylko jakos mi nie pasuje do koloru auta. Ale ogolnie efekt OK
lineumaciel - Sob Maj 10, 2008 11:56

Tomash83 napisał/a:
Bajer fajny tylko jakos mi nie pasuje do koloru auta. Ale ogolnie efekt OK


Więc jaki?

Bo wydaje mi się że zamiast rdzy na bębnach lepiej wygląda czarny. No chyba że ktoś woli czerwony ;-)

lukasz17 - Sob Maj 10, 2008 17:59

ja właśnie zastanawiam się jak by wyglądał moj R400 jak machnołbym zaciski i bębny na czerwono :?: dodam ze kolor samochodu to grafit :wink:
Korczus - Nie Maj 11, 2008 05:04

zaciski ok ale bębny jak już to czarne albo srebrne, takie moje zdanie
lukasz17 - Nie Maj 11, 2008 14:40

hmm nie wiem :/ widziałem sporo furek co miało czerwone bębny i zaciski i fajnie sie prezentowały
A dlaczego mówisz żeby bębny na czarno lub srebrno :?: :?:

roverfun - Nie Maj 11, 2008 15:17

czym malowales na czerwono ?:) ja planuje bębny i zaciski na czerwono pod kolor walnac :)
Brt - Nie Maj 11, 2008 15:31

są dostępne specjalne farby do zacisków :) w kazdym dobrym sklepie z farbami coś ci polecą ;)
Korczus - Nie Maj 11, 2008 19:00

Łukasz17 napisał/a:
A dlaczego mówisz żeby bębny na czarno lub srebrno :?: :?:


kwestia gustu :p przecież wiadomo że możesz sobie nawet na różowo machnąć, mi się wydaje że same zaciski na czerwono dają ładny delikatny akcent, a bębny ładniej wyglądają czarne czy srebrne, niż brązowe od rdzy :P

lukasz17 - Nie Maj 11, 2008 19:59

nieweim musze przemyslec czy na czerwono czy na czarno napewno nie beda brazowe od rdzy :mrgreen: