Zobacz temat - [R200 1.4Si 97r] PROBLEM Z KONTROLKĄ SRS
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R200 1.4Si 97r] PROBLEM Z KONTROLKĄ SRS

yogi1 - Pią Maj 09, 2008 22:04
Temat postu: [R200 1.4Si 97r] PROBLEM Z KONTROLKĄ SRS
CO TO OZNACZA JAK CAłY CZAS śWIECI SIę KONTROLKA SRS?JAK TEMU ZAPOBIEC?
ZNACIE NIEDROGI ALE DOBRY SERWIS W OKOLICACH WROCłAWIA ?

themartino - Pią Maj 09, 2008 22:17

miałem ten sam problem. Pod siedzeniami kierowcy i pasazera masz kostki od napinachy (chyba) wystarczy nimi poruszac i zgaśnie, przynajmniej u mnie to pomogło:)))
yogi1 - Pią Maj 09, 2008 23:27
Temat postu: [R200 1.4Si 97r] PROBLEM Z KONTROLKĄ SRS-CIąG DALSZY
Spróbuję bo już się obawiałem,że trzeba będzie usuwać błędy z komputera.Ale czy to pomoże na stałe?poza tym z tego co się dobrze przyjrzałem na siedzeniach w moim roverku nie ma symboli SRS czyli w siedzeniach chyba nie ma tych złączy odpowiedzialnych za poduszkę powietrzną.Gdyby to nie pomogło to może znacie niedrogi servis we Wrocławiu?z góry dzięki
themartino - Pią Maj 09, 2008 23:38
Temat postu: Re: [R200 1.4Si 97r] PROBLEM Z KONTROLKĄ SRS-CIąG DALSZY
yogi1 napisał/a:
Spróbuję bo już się obawiałem,że trzeba będzie usuwać błędy z komputera.Ale czy to pomoże na stałe?poza tym z tego co się dobrze przyjrzałem na siedzeniach w moim roverku nie ma symboli SRS czyli w siedzeniach chyba nie ma tych złączy odpowiedzialnych za poduszkę powietrzną.Gdyby to nie pomogło to może znacie niedrogi servis we Wrocławiu?z góry dzięki


poprzedni właściciel jeździł po serwisach i nic. a ja poczytalem na forum i działa:)

te złączki są pod siedzeniam pasezera i kierowcy. Są na wierzchu, nie trzeba nic rozbierac, wystarczy popatrzeć pod siedzenie, Tak pomaga na stałe:)

piter34 - Pon Maj 12, 2008 13:09

yogi1 napisał/a:
Gdyby to nie pomogło to może znacie niedrogi servis we Wrocławiu?z góry dzięki

Wstukaj w szukajkę hasło "gawin"