Zobacz temat - [R600] Skórzane fotele i el szyby z tyłu
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 600, Honda Accord - [R600] Skórzane fotele i el szyby z tyłu

nie-dzwiedz - Czw Maj 15, 2008 23:59
Temat postu: [R600] Skórzane fotele i el szyby z tyłu
Witajcie!Poniewaz mam troche bardzo zniszczone fotele w swoim niedawno zakupioym roverku postanowilem kupic nowe.znalazlem na allegro skorzane i pasujace kolorystycznie do mojego autka.niestety tapicerka pochodzi z accorda z 95r.w zwiazku z tym mam pytanie czy beda pasowac fotele i boczki?
Czy mechanizm opuszczania szyb jest taki sam w accordzie i R600?
Czy ktos z was juz podlaczal mechanizm el szyby z tylu?ile przewodow trzeba puscic i czy duzo jest z tym rzezby?
Dzieki za wsztstkie odpowiedzi!

NEOSSS - Pią Maj 16, 2008 08:37

nie-dzwiedz, fotele beda pasowac i boczki bez problemowo, tylko ze 95r. ma starsze modele tapicerki no ale cóż... Ja jestem w trakcie podlaczania szybek elektrycznych z tylu w jednym z moich Roverkow, potrzeba 4 kable, musisz zdjac dywan a co za tym idzie fotele, konsole srodkowa, podlokietnik i wpiac sie w panel sterowania szybami, zapozyczyc plus i minus od przednich szybek i podlaczyc do pinow od tylnich szybek. Potrzeba panel sterowania szybami na 4 wersja EU koszt 150-200zł, tylne prowadnice wraz z silniczkami około 100zł, boczki z przełącznikami, troche pracy i wszystko można zrobić :roll:
nie-dzwiedz - Pią Maj 16, 2008 12:16

Dzieki!Fotele i tak bede wymienial wiec od razu zdejme i dywan.bede mial tez cale mechanizmy od podnoszenia tylnych szyb tez z accorda.brakuje mi tylko tego przelacznika na 4 szyby ale narazie chya bedzie mozna je tak podlaczyc zeby sterowac szybami tylko z przelacznikow w boczkach?
NEOSSS - Pią Maj 16, 2008 13:24

Nie bedzie poniewaz przekaznik masz w przelaczniku pomiedzy fotelami... Wiec nie wiem za bardzo jak chcesz to spiac :roll:
nie-dzwiedz - Sob Maj 17, 2008 08:21

myslalem ze jest taka opcja zeby narazie dzialaly tylko przez przelaczniki z tylu ale skoro tak sie nie da to musze szukkac przelacznika na 4 szyby.
Czy lusterka el tez beda pasowac od accorda?

NEOSSS - Sob Maj 17, 2008 08:23

Beda pasowac tylko tak jak z fotelami sa dwie wersje...