Zobacz temat - [Freelander] Elektryczna porażka!!!
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Land Rover (Freelander, Range Rover itp.) - [Freelander] Elektryczna porażka!!!

sebas - Nie Maj 18, 2008 23:34
Temat postu: [Freelander] Elektryczna porażka!!!
Witam
Mam problem a wiec na poczatku znikneły kierunkowskazy i zaczeła sie żażyc kontrolka srs, potem gdy wlaczalem zaplon kontrolki swieciły sie normalnie a gdy wlaczylem swiatla,czy tez kierunkowskazy kontrolki zaczely sie tylko zazyc.Teraz samochod normalnie odpala ale nie świeca sie zadne kontrolki,nie wyswietla sie przebieg,nie dzialaja kierunki.POMOCY

Skiba - Pon Maj 19, 2008 00:24

Sprawdź na początek punkty masy.
sebas - Pon Maj 19, 2008 18:32

dzieki za odp, ale powiedz mi jeszcze gdzie tych punktow masy szukac w komorze silnika czy gdzies pod deska?
AndrewS - Wto Maj 20, 2008 01:33

nie mialem do czynienia z LR, ale
wielce prawdopodobne jest ze sa tu i tu

malutka - Wto Maj 20, 2008 07:31

Witam szukaj masy w grodzi silnika prawa lewa strona w pobliżu reflektorów i na wysokości akumulatora najlepiej odkręcić i wyczyścić oraz posmarować smarem miedziowym
sebas - Wto Maj 20, 2008 20:50

Juz 3 dni się mecze znalazlem pod maska 2 zlacza masowe kolo akumulatora i 1 na scianie grodziowej(wszysko oczyscilem) i nic.Rozbebeszylem cala konsole tam znalazlem jedno zlacze masowe na tunelu i to oczyscilem i dalej to samo brak kierunkow, nie wyswietla sie przebieg,nie dziala predkosciomierz, obrotomiez i kontrolki od cisnienia oleju,srs,recznego,drzwi tylko sie zaza.RATUNKU
Skiba - Wto Maj 20, 2008 21:15

A sprawdziłeś wszystkie bezpieczniki ?
sebas - Wto Maj 20, 2008 22:51

tak sprawdzilem kilka razy te w kabinie i te w komorze silnika
AndrewS - Sro Maj 21, 2008 01:17

a wtyczki tablicy zegarow ??
dobrze by bylo miec schemat , na schemacie masy powinny byc zaznaczone

sebas - Sro Maj 21, 2008 07:34

kable do deski tez wyjmowalem pare razy i tam wszystko wyglada ok,a schematu elertycznego poszukuje ale bezskutecznie.

[ Dodano: Sro Maj 21, 2008 21:38 ]
moze ktos udostepni mi schemat elektryczny do freelanderbo juz nie daje rady!!!!!!!