Zobacz temat - [R220 SDI '98] Pokrywa silnika
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R220 SDI '98] Pokrywa silnika

Remigiusz - Wto Cze 24, 2008 15:41
Temat postu: [R220 SDI '98] Pokrywa silnika
Witam,
potrzebuje jak na zdjęciu wymiary pokrywy na silnik dla R220 z intercoolerem. Jeżeli ktoś by miał czas i by mógł wymierzyć mit te wymiary co są na niebiesko na zdjęciu bym był bardzo wdzięczny. :smile:

I jeszcze bym prosił o zdjecia pokrywy od spodu oraz od tylu żeby zobaczyć jak to tam wygląda. :ok:

Dziękuje :rotfl:

pgrad - Sro Cze 25, 2008 13:52

Nie znam tych wymiarów, ale z tyłu są chyba identyczne obie wersje pokryw silnika. Przodem chyba się tylko różnią. Rozumiem, ze chcesz przerobić pokrywę od silnika bez IC tak żeby pasowała do silnika z IC? Chyba lepiej jednak kupić oryginalną. Ale jak Ci się uda to daj znać, bo ja też posiadam od 86KM a potrzebuje do mocniejszej wersji.
Remigiusz - Sob Lip 12, 2008 22:59

No tak tak pasuje z tylu tylko jeszcze jest problem z tym futrem w środku :sad:

A ja na moja najechałem i mi pękła, bo ja zostawiłem z tylu za autem i potem chciałem go trochę spuścić i się na pokrywie zatrzymał :evil: Wiec juz tylko mi pozostaje kupno od SDI :cry:

NEOSSS - Nie Lip 13, 2008 15:00

Remi55, jezeli chcesz moge podac Ci wymiary pokrywy z SDi od 600 - i jakby co mam takow a na sprzedaż...
Remigiusz - Nie Lip 13, 2008 19:24

No jeżeli bys mógł to bym bardzo prosił oraz zdjecia z pod spodu pokrywa. Jak moja jak już pękła to spróbuje na niej dopasować może by było i bym wstawił potem dokumentacje zdjęciowa :mrgreen:

Ale spróbuje ja jakoś włóknem szklanym skleić może będzie :mrgreen: