Zobacz temat - [R600] Wymiana alarmu/ Jaki prąd z rozrusznika ??
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 600, Honda Accord - [R600] Wymiana alarmu/ Jaki prąd z rozrusznika ??

seyfer - Pią Sie 22, 2008 18:38
Temat postu: [R600] Wymiana alarmu/ Jaki prąd z rozrusznika ??
Witam serdecznie. Nawiązujac do wczesniej pisanego wątku TU niestety ale jestem zmuszony wymienic całą centralke alarmową. Alarm jest gotowy do zalozenia, jeznakze potrzebuje kilku odpowiedzi otóż :

jaki prąd idzie z rozrusznika, oraz gdzie znajduje sie przekaźnik pompy wtryskowej :bezradny:
Szukałem po rave ale ze schematów elektrycznych to nic nie pojmuje :beczy:

gajowy - Sob Sie 23, 2008 08:56

Ja tez ostatnio zmieniałem całą centralkę, robił mi kolega który zakłada alarmy i powiem Ci że korzystał ze schematu z RAVE, wszystko pasowało, był tylko jeden minus, musiał wpiąć się w starą centralkę żeby siłowniki mogły chodzić, mówił że coś tam z biegunami jest inaczej i musiał wykorzystać strą centralkę. W każdym razie RAVE w moim przypadku mi pomógł więc może Ty też idź ze schematem do kogoś kto potrafi je czytać. Pozdro.
seyfer - Sob Sie 23, 2008 11:00

mam człowieka który mi założy ten alarm. Doświadczenia trochę ma wiec mam nadzieje ze i bez tego sobie poradzi. Z rave juz mam gotowe i wydrukowane schematy wiec czekam tylko na znak i mam nadzieje ze dzisiaj sie uda bo szczerze mówiąc mam dosyć zabawy z tym kluczykiem :/