Zobacz temat - [R400] Podświetlanie pokręteł od ogrzewania
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R400] Podświetlanie pokręteł od ogrzewania

Pawson - Nie Wrz 07, 2008 20:32
Temat postu: [R400] Podświetlanie pokręteł od ogrzewania
Witam
pokretla od ogrzewania nie sa podswietlone... tak jest w tej serii czy cos nawalilo? co moze byc przyczyna? bezpiecznik czy zarówka?
bezpieczniki posprawdzalem pod maska i obok kierownicy w srodku i sa wszytskie sprawne(chyba ze ktorys mi umknal...) pytam poniewaz nie chce mi sie na prozno rozbierac calej deski zeby dojsc do zarowek... (nie bylo fabrycznie podswietlania w schowku wiec tutaj tez moze nie byc... w co watpie:)) prosze o odpowiedz;)

pozdrawiam:)

sTERYD - Nie Wrz 07, 2008 21:19

pokrętła są fabrycznie podświetlane
poczytaj sobie to:
http://www.roverki.pl/zro...-serii-400.html

danielsonicl - Nie Wrz 07, 2008 21:22

Ja jak kupiłem swojego R to też nie było podświetlania,wymień żarówki i będzie oki.Strasznie krótkie kabelki u mnie były,u was też?
Pawson - Nie Wrz 07, 2008 22:19

dzieki:) w najblizsza sobote mnie troche roboty przy tym czekalo...
i sie przy okazji dowiedzialem ze przy popielniczce tez jets swiatelko ;d

[ Dodano: Sob Wrz 13, 2008 16:02 ]
no i w koncu wymienione;) troche roboty przy tym jest jednak... przy okazji zespulem pokretla bo nie chodzilo mi ogrzewanie cieplo zimno i pozycje ogrzewania :roll: ale poprostu jak wyciaglem panel pospadaly linki;) teraz jzu wszytsko gra;] oprocz jednego... jak wlacam swiatla awaryjne przycisk powinien mrugac.. wymienilme w nim ta mala zaroweczke a tu nadal nic...
co moze byc nie tak?