Zobacz temat - [Rover 220 sdi] Gdzie w warszawie można coś zrobić z Immo
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [Rover 220 sdi] Gdzie w warszawie można coś zrobić z Immo

Raptile - Pon Wrz 15, 2008 21:41
Temat postu: [Rover 220 sdi] Gdzie w warszawie można coś zrobić z Immo
Tak jak w temacie . Chodzi o to ze mam roverka na oku i właścicielska nie posiada owego kodu immo oraz posiada 2 kluczyki i 1 pilot. Martwię się że może byc problem z immo. jest jakaś możliwość odczytania tego z immo (ile gdzie? ). Oraz programowanie 2 pilota na wszelki wypadek? ostatecznie ocięcie immo ?
Brt - Wto Wrz 16, 2008 09:22

w warszawie nie ma problemu ;) np w ECC Babice, albo lepiej po prostu przyjechać na Bemowo jak się Mariusz z Testbookiem zapowie ;)
Kotu - Wto Wrz 16, 2008 13:22

Brt napisał/a:
w warszawie nie ma problemu ;) np w ECC Babice

W zeszłym tygodniu pytałem tam o możliwość zaprogramowania dodatkowego pilota bez kodu - zaśpiewali mi 700 PLN za nowego pilota, bo podobno ze starym nic nie da się zrobić (mam sytuację; 2 komplety kluczy z pilotami, w tym jednym działającym - zapytałem w sumie "pro forma" bo i tak na razie mam zamiar wymienić baterię w tym "zdechłym"). Tak że kodowanie u nich to droga impreza... no chyba że można ściągnąć tego pilota taniej (w tomateam nie dogrzebałem się niestetyż).
pozdro

Brt - Wto Wrz 16, 2008 13:28

eeeee legalnie pytajac tak zaśpiewają pozatym w R600 inaczej to troszki wyglada :roll: dlatego przyjedź i zapoznaj sie z ekipą z bemowa ;) a z używanym pilotem do R200/400 spokojnie da się "coś" zrobić ;) u Tomiego kiedyś był komis używanych pilotów tylko trzeba zapytać bo na stronie wielu rzeczy nie ma ;)
W przypadku R600 cześciej ludzie wybierają opcję dołożenia nieorginalnego zestawu pilotów z centralką.

Raptile - Wto Wrz 16, 2008 18:31

Brt, napewno się tam pojawię :) tylko niech roverek wpadnie w moje rączki :) bart to mówisz ze kod immo można odczytac przez tego testbooka ?