Zobacz temat - [R416] Braki w wykończeniu wnętrza
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R416] Braki w wykończeniu wnętrza

polakpolak29 - Czw Paź 02, 2008 17:21
Temat postu: [R416] Braki w wykończeniu wnętrza
Problem polega na tym iż w drzwiach brakuje uszczelek wew. zaznaczyłem na foto gdzie??
Przeszukałem już na allegro ale nie ma. Czy dostane je osobno. A może ktoś ma takie na zbyciu ??

BoloSr - Czw Paź 02, 2008 17:26
Temat postu: Re: [r416si r97] Braki w wykończeniu wnętrza
polakpolak29 napisał/a:
Problem polega na tym iż w drzwiach brakuje uszczelek wew. zaznaczyłem na foto gdzie??
Przeszukałem już na allegro ale nie ma. Czy dostane je osobno. A może ktoś ma takie na zbyciu ??


ale szukales tylko na allegro czy tez do nich dzwoniles (chodzi o tych co sprzedaja) bo napewno maja tylko niechca sprzedac :)

polakpolak29 - Czw Paź 02, 2008 17:30

Jutro przejdę się do sklepu w którym facet ma wszystko wyciąga grube katalogi i szuka i mówi jutro będzie jak nie mam na stanie. A jeżeli chodzi allegro to nie jeszcze nie dzwoniłem. Zobaczę może mają gdzieś na szrocie jakiegoś anglika.
giewu - Czw Paź 02, 2008 17:32

w sprawie takich elementów powinieneś po allegro szukać ogłoszeń o np. anglikach, samochodach na części, rozbitkach itd. i koniecznie trzeba dzwonić do sprzedawców ... na pewno znajdziesz, a jeśli nie to skontaktuj się z Tomim, a On Ci to załatwi w oryginale ;)
Lechos - Czw Paź 02, 2008 17:40

Kolego polakpolak29 a gdzie Ty masz pod/opuszczanie szyby w tych drzwiach ?
Chyba, ze to fotka jakiegos angola.

Ciufa - Czw Paź 02, 2008 17:43

Lechos napisał/a:
kolego polakpolak29 a gdzie Ty masz pod/opuszczanie szyby w tych drzwiach ?

po swojej prawej stronie, czyli na swoim miejscu :]

polakpolak29 - Czw Paź 02, 2008 17:45

To tylko fotka z neta żeby pokazać problem
a ja mam na drzwiach ele. Tam gdzie być powinno

etimark - Pią Paź 03, 2008 07:45

Gdzieś mam taką uszczelkę
polakpolak29 - Pią Paź 03, 2008 17:13

No i zrobiłem dałem 10 zł za jedną. Musiałem kupic 2 bo jedna była popękana, troche bylo roboty przy sciąganiu tapicerki ale teraz moge zrobic to w 5 min. :grin: