Zobacz temat - [R214]wycieraczka i ogrzewanie szyby
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R214]wycieraczka i ogrzewanie szyby

drlubicz - Nie Paź 12, 2008 17:53
Temat postu: [R214]wycieraczka i ogrzewanie szyby
Nie działa mi wycieraczka i ogrzewanie tylnej szyby , po przeszukaniu forum dobrałem się do wiązki z tyłu przy klapie tej prawej. Okazało się że wiązka to były same szczepy ale bez problemy ją zregenerowałem ale wycieraczka i ogrzewanie w dalszym ciągu nie działa , co jeszcze może być przyczyną że to nie działa ?
Przy okazji mam jeszcze pytanie ,co trzyma te plastiki na klapie, chodzi mi o te plastiki do których przyczepiony jest sznurek który podnosi tylną półkę bo po odkręceniu tych śrub plastik cały czas się mocno trzyma

Brt - Nie Paź 12, 2008 18:17

co do wycieraczki i ogrzewania to od bezpieczników bym zaczął :roll: a jesli tam jest ok, to trzeba szukac kolejno w instalacji. A plastiki mają jeszcze takie zaczepy. trzeba po prostu pociągnąć tak z czuciem ;)
drlubicz - Nie Paź 12, 2008 18:30

Takie rzeczy jak bezpieczniki to oczywiście sprawdziłem , nie wiem czy nie dałem ciała bo nie sprawdziłem tej osłony po lewej stornie , ktoś wie co jest w tej osłonie po lewej stronie ?
Brt - Nie Paź 12, 2008 18:40

mówisz o lewej osłonie/przepuście do klapy bagaznika ?? tam jest tylko weżyk do spryskiwacza. A co do instalacji to już pozostaje tylko kolejno sprawdzać gdzie jest a gdzie nie ma napięcia i w którym momencie znika. A jeszcze pytanie: czy swieci oświetlenie tablicy rejestracyjnej ?? Bo może jest problem z masą w klapie :hm: ot takie dywagacje ;)
drlubicz - Nie Paź 12, 2008 18:42

Będę działał ale jak ktoś ma jakąś koncepcje to pisać pisać !