Zobacz temat - [R416] Warsztat w Szczecinie lub okolicach. Brak ogrzewa
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R416] Warsztat w Szczecinie lub okolicach. Brak ogrzewa

wolft1234 - Pią Lis 14, 2008 07:40
Temat postu: [R416] Warsztat w Szczecinie lub okolicach. Brak ogrzewa
Witam! Niestety pękła mi uszczelka pod głowicą, Czy zna ktoś z was może jakiś dobry zakład w Szczecinie lub okolicach( Goleniów, Nowogard, Pyrzyce, Stargard) gdzie zrobili by mi to niczego przy okazji nie niszcząc? Zastanawiałem się nad Auto Ars w Szczecinie. Proszę o pomoc
milosz1980 - Pią Lis 14, 2008 08:19
Temat postu: Re: [R416 97r] Warsztat w Szczecinie lub okolicach. Brak ogr
Pamiętam, że jak wymieniałem rozrząd w Al-Ex (na Pocztowej w Szczecinie), to zapytałem czy robią też te uszczelki. Wtedy robili, więc teraz pewnie też. Mankamentem jest to, że przeważnie nie da się wjechać "z ulicy", więc najlepiej zadzwonić i umówić się na konkretny termin.
Widziałem, że negatywne opinie też były, ale mi rozrząd zrobili dobrze.

buja4 - Pią Lis 14, 2008 08:56
Temat postu: Re: [R416 97r] Warsztat w Szczecinie lub okolicach. Brak ogr
wolft1234 napisał/a:
Witam! Niestety pękła mi uszczelka pod głowicą, Czy zna ktoś z was może jakiś dobry zakład w Szczecinie lub okolicach( Goleniów, Nowogard, Pyrzyce, Stargard) gdzie zrobili by mi to niczego przy okazji nie niszcząc? Zastanawiałem się nad Auto Ars w Szczecinie. Proszę o pomoc
.

Robiłem w Al-EX rozrząd złego słowa nie mogę powiedzieć. Widać że na roverach się znają. Jak w lipcu pytałem się ile za wymianę za uszczelkę to gość mi powiedział że części i robocizna 1500zł. AutoArs niby też dobre ale te cenny u nich za uszczelkę pod kolektor ssący firmy Ajusa :nook: chcieli 50zł w focie kupiłem za 13zł.

sTERYD - Pią Lis 14, 2008 11:49

jak oddasz do AL-exa to patrz im na ręce, bo połowy rzeczy nie wymienią /naprawią, a kasę wezmą... :/
morzesz oddać do polmozbytu na białowieskiej (serwis hondy) ale dowiedz się dokładnie wszystkiego i weź cennik na papierze, bo potem powiedzą, że planowanie i regeneracja głowicy płatne osobno...
jeśli chodzi o auto ars to musiałbyś Chermana spytać, czy jest zadowolony.. ZTCW to ceny mają w miarę normalne...

kpt - Sob Lis 15, 2008 18:51

al-ex i autoars na telefon to mowili ze robota z czesciami okolo 2000zl... a w alexie sie przygotuj, ze pan powie Ci cene, a pozniej przy rozliczaniu powie ze to cena netto, jak bedziesz chcial rachunek, to doliczy 20 czy 22%
zrobilem ostatecznie na bialowieskiej, ale nie wiem czy znow sie cos nie dzieje, bo troche majonezu ostatnio znalazlem. moze to stary nie wyplukany dobrze, a moze juz nowy...

Spali75 - Sob Lis 15, 2008 20:08

Na Pocztową nie jedź , chyba że chcesz żeby gorzej Ci zepsuli, mam jak najgorsze doświadczenia z tymi pajacami. Ze swojej strony mogę polecić warsztat w Policach( namiary na stronie klubowej) tam dopiero zrobili mi porządnie co tamci zepsuli dziwiąc się kto zrobił taki burdel w silniku :shock: , według mnie robią tanio i nie boją się 75 to z 400 spokojnie dadzą sobie rade.

Pozdrawiam Spali

I potwierdzam co mówi kpt , właściciel cwaniak dobry.

kpt - Sob Lis 15, 2008 21:14

Spali75 a co u Ciebie nacudowali? chyba ze gdzies juz pisales swoja przygode z nimi, to podaj linka :)
Spali75 - Sob Lis 15, 2008 22:03

Moja opinia jest na stronie w dziale warsztaty, zachęciły mnie oceny innych użytkowników ale niestety wyszło jak wyszło, teraz mogę jedynie przestrzec przed nimi. Najlepiej jak kazali mi wymieniać pół silnika, wyliczyli mi cenę z kosmosu i ,,poradzili,, żeby sprzedać hehe , wymieniłem tylko kolektor i cieszę się Roverkiem do dziś :mrgreen:
nawoj - Wto Lis 18, 2008 22:56

Zdecydowanie nie polecam warsztatu Al-Ex na Pocztowej.Przerywał silnik w moim Roverku a pan właściciel stwierdził ,że to brak cisnienia na zaworach skasował 400 pln i sugerował wymiane silnika!!!!!!!!!. a okazało sie ,że wymiana kopułki rozdzielacza i kabli wn zupełnie rozwiązała problem tyko ,że to zrobiłem w warsztacie AKE Gumulak na Modrej ,który polecam bardzo......
buja4 - Sro Lis 19, 2008 09:47
Temat postu: Re: [R416 97r] Warsztat w Szczecinie lub okolicach. Brak ogr
wolft1234 napisał/a:
Witam! Niestety pękła mi uszczelka pod głowicą, Czy zna ktoś z was może jakiś dobry zakład w Szczecinie lub okolicach( Goleniów, Nowogard, Pyrzyce, Stargard) gdzie zrobili by mi to niczego przy okazji nie niszcząc? Zastanawiałem się nad Auto Ars w Szczecinie. Proszę o pomoc

W Nowogardzie jest mechanik co się zwie Arden jego zakład mieści się na ul Wojska Polskiego koło liceum nr 1 w Nowogardzie. Jak mi pękł kolektor ssący i Rover brał litr wody przez dzień to wszyscy mechanicy w Szczecinie chcieli mi wymieniać uszczelkę pod głowicą. Jak pojechałem do Ardena to powiedział że popatrzy (a specjalistą nie jest od Roverów) no i znalazł pękł kolektor ssący i woda wyciekała, skleił i tak jeżdżę już 10kkm zapłaciłem za wszystko 200zł. Szczerze polecam gościa naprawdę robi fachowo i nie oszukuje przynajmniej ja się nigdy nie zawiodłem.