Zobacz temat - [R214si 97rok] dwa pytanka;)
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R214si 97rok] dwa pytanka;)

jeszu - Sob Lis 15, 2008 16:20
Temat postu: [R214si 97rok] dwa pytanka;)
po unoo: czy jest możliwiść Drodzy klubowicze odcięcia immobilaisera ( w sposob elektroniczny lub tez mechaniczny) bez podania kodu z kluczyka(takowy zgubiłem).???


po due;) : Zauwazyłem pod korkiem zbiorniczka wyrownawczego od chłodziwa , maż o kolorze kawy z mlekiem , rozumiem ,ze to uszczelka pod głowica? jaki przyblizony koszt? co warto zrobic jeszcze przy okazji? planowanie ?

Pozdrawiam

Adrian - Sob Lis 15, 2008 16:37

Witaj,

Co do drugiego pytania...Sprawa uszczelki pod głowicą jest omawiana na tym Forum bardzo często. Wystarczy poświęcić 5 minut i poszukać odpowiednich informacji. Chyba wszystko na ten temat zostało już napisane... :wink:

Zukowaty - Sob Lis 15, 2008 16:39

jeszu napisał/a:
po due;) : Zauwazyłem pod korkiem zbiorniczka wyrownawczego od chłodziwa , maż o kolorze kawy z mlekiem , rozumiem ,ze to uszczelka pod głowica? jaki przyblizony koszt? co warto zrobic jeszcze przy okazji? planowanie ?

Na pewno uszczelka albo peknieta glowica ale przewaznie jest to uszczelka.Glowice planuje sie standardowo raczej przy wymianie uszczelki,chyba ze byla dopiero co wymieniana i glowica jeszcze bedzie prosta.Lepiej zalozyc teraz uszczelke nowego typu i miec spokoj z HGF raz na zawsze (prawie :wink: )
jeszu napisał/a:
po unoo: czy jest możliwiść Drodzy klubowicze odcięcia immobilaisera ( w sposob elektroniczny lub tez mechaniczny) bez podania kodu z kluczyka(takowy zgubiłem).???

Pewnie idzie go jakos wywalic z auta.W R75 to inna bajka, wiec nie pomoge.W kazdym razie to jest jakis modul odcinajacy wiec mozna go zawsze unieszkodliwic.