Zobacz temat - [R220sdi 97] Nie odpala
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R220sdi 97] Nie odpala

stasiuu - Pon Lis 17, 2008 11:14
Temat postu: [R220sdi 97] Nie odpala
Witam
Wczoraj nie było żadnego problemu.Dzisiaj rano próbuję odpalić a tu cisza .Kontrolki zaświeciły prawidłowo a rozrusznik milczy.Efekt jest taki jakby imo wyłączyło.Sprawdziłem klemy OK.Rozrusznik jest OK bo jak zmostkowałem obydwa kable na nim to zakręcił.
Po przekręceniu stacyjki nie ma zasilania na kablu automatu rozrusznika .Gdzie szukać usterki :?:
pozdrawia

NEOSSS - Pon Lis 17, 2008 11:53

stasiuu, sprawdz czy baterie w pilocie sie nie rozladowaly... Sprawdz tez wsowke na rozruszniku, wlasnie ta na automacie...
Jary - Pon Lis 17, 2008 12:12

stasiuu napisał/a:
.Gdzie szukać usterki


W kostce stacyjki :idea:

stasiuu - Pon Lis 17, 2008 12:25

Szukam i nic.
Jak przekręcam stacyjkę do rozruchu to słychać jak załączają się przekaźniki ale prąd nie dociera do automatu rozrusznika :bezradny:

Brt - Pon Lis 17, 2008 12:28

schemat z rave w łapkę i szukać kolejno :bezradny:
Jary - Pon Lis 17, 2008 12:47

stasiuu napisał/a:
Jak przekręcam stacyjkę do rozruchu to słychać jak załączają się przekaźniki ale prąd nie dociera do automatu rozrusznika


No to pole już masz wąziutkie Stacyjka - włącznik elektromagnetyczny .
Sprawź, tą stacyjkę (kostkę) :wink:

stasiuu - Czw Lis 20, 2008 13:43

Witam
R musiałem zacholować do elektronika który zdemontował imo wykasował go z komputera (sterownika) coś jeszcze pomostkował i teraz auto odpala ale nie ma centralnego i alarmu .Na sobotę jestem umówiony na montaż zwykłego alarmu.Powiedział że to z tym imo to typowa usterka dla Roverków , miał już kilka takich przypadków.Zostały mi dwa sprawne piloty :foto: które nie są mi potrzebne.
I to tyle...
pozdr