Zobacz temat - recenzja filmu "THE WALL" PINK FLOYD, help!
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - recenzja filmu "THE WALL" PINK FLOYD, help!

Markzo - Sob Lis 22, 2008 15:14
Temat postu: recenzja filmu "THE WALL" PINK FLOYD, help!
Witam!!
potrzebuje pilnie recenzje filmu THE WALL, o PINK FLOYD. nnie jest to dla mnie, ja tego filmu nawet nie widzialem:( pomoże ktoś?? szukalem na necie ale takie to wsyztko wiecie..identyczne:/

Kruchy - Sob Lis 22, 2008 15:27

Pierwszy wygooglany link ;) http://www.fabrica.civ.pl...ykul,12721.html
Wg mnie calkiem fajnie opisane :)

Markzo - Sob Lis 22, 2008 15:35

google przepatrzyłem;) ten link też;) myślałem, że może ktoś ma coś takiego, napisane samemu;) moja Dziewczyna dostała takie zadanie i raczej bardzo możliwe ze ktoś z lasy będzie miał podobne;)
ewelina_ - Sob Lis 22, 2008 16:49

Przepraszam za mój dydaktyczny ton, ale czy nie prościej obejrzeć film i samemu tę recenzję napisać?
Markzo - Sob Lis 22, 2008 16:51

hehehe, jakbym słyszał moja mamę - polonistke :grin: chętnie bym obejżał, tylko poprostu nie mam czasu tak samo Paula...
Eddek - Sob Lis 22, 2008 16:54

Coz, to jest rock-opera i film jest fajny, ale w zasadie tylko dla fanow Pink Floyd. Mi osobiscie sie podobal, szczegolnie, ze zawiera przedewszystkim muzyke z mojego ulubionego albumu, czyli tytulowego The Wall.

Film opowiada luzno historie zycia i powolnego popadania w obled Syd'a Barrett'a, zalozyciela i pierwszego wokalisty Pink Floyd. Ukazane sa w nim rozne okresy jego zycia, od wspomnien po ojcu, ktory zginal w czasie II wojny swiatowej, przez czasy szkolne po czasy gwiazdy rocka, panienek, prochow, alkoholu. Calosc ciezko nazwac jednolita ciaglascia fabularna, film jest niechronologiczny, a sceny ukazujace to, co dzieje sie w umysle Syda kompletnie odbiegaja od rzeczywistosci ukazujac jego marzenia i leki.

To tak po krotce o czym jest film :) Cienki jestem z pisania recenzji.

Joa - Sob Lis 22, 2008 16:55

no to jak nie ma czasu obejrzec to wez kilka recenzji z netu, pomieszaj, poskladaj, poprzekrecaj troche zdania i bedzie ;)
ewelina_ - Sob Lis 22, 2008 17:12

Markzo napisał/a:
hehehe, jakbym słyszał moja mamę - polonistke
Bo ja studiuję filologię :mrgreen:
Markzo - Sob Lis 22, 2008 17:13

powiedz, że jeszcze po rosyjsku i francusku szprechasz :shock:
ewelina_ - Sob Lis 22, 2008 20:02

Tylko po angielsku i trochę po francusku, a co? :roll:
Markzo - Sob Lis 22, 2008 20:26

a nic, przestrasyzłem się, że moja mama ma klona :rotfl: bez urazy ofkors :wink:
ewelina_ - Sob Lis 22, 2008 20:32

Jasne, że bez urazy. Jeśli rzeczywiście jest tak podobna, to gratuluję urody Mamie :razz: :roll:
Markzo - Sob Lis 22, 2008 20:47

loki zamienić na falowane blond włosy, dołożyc kilka lat i wykapana Ewka :mrgreen: a dziękuje bo ja podobno urode mam po mamusi :rotfl: :lol: tak każdy mówi, tyle, że ja podobieństwa nie dostrzegam :rotfl:
MaReK - Sob Lis 22, 2008 23:03

Markzo nie opowiadaj glodnych kawalkow tylko wrzuc fotke mamy i swoja i porownamy ;D
Bobas111 - Nie Lis 23, 2008 17:44

Jestem wielkim fanem Pink Floyd i napisałbym tą recenzję tylko, że nie mam czasu. Studia + ślizganie się roverem na pustej zajezdni autobusowej :)
desperado67 - Nie Lis 23, 2008 19:07

Wjedż na google co.uk no a potem szukaj pink floyd.No i zostanie ci jeszcze tylko przetłumaczyć na polski,do tego użyj translatora i masz gotowe.Angole tego maja dużo,to ich kultowa grupa.