Zobacz temat - W końcu :)
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Powitania - W końcu :)

Raptile - Sob Lis 22, 2008 21:58
Temat postu: W końcu :)
Witam :) z dniem 22.11.08 Stałem się szczęśliwym posiadaczem Roverka 220 sdi :) Jutro zapodam fotki bo dzisiaj 570 km nim przebyłem (zerowe zmęczenie :D ) zostawiłem go brudnego po całej podróży :) Jutro go wypucuje i dam fotki :D



POZDRAWIAM STERYDA !! !! WIELKIE DZIĘKI :) Gdyby nie ty to raczej dalej bym jezdzil autobusem :) WIELKIE DZIĘKI !! :D

Pazdzioch - Sob Lis 22, 2008 21:59

no to życzę samych bezawaryjnych wyjazdów
wild_weasel - Sob Lis 22, 2008 22:11

Gratulacje!!! :D :D :D W końcu ;)
Życzę bezawaryjnej i przyjemnej eksploatacji klekota w jedynie słusznym kolorze ;)
Szerokość i przyczepności!

Markzo - Sob Lis 22, 2008 22:21

gratulacje!!! sliczna maszynka!! :mrgreen:
ywis - Sob Lis 22, 2008 22:29

Gratulacje, mam ten sam kolor swojego Roverka :) ...piękne barwy :)
xROnx - Sob Lis 22, 2008 22:29

no w końcu dotarłeś :)
fajnie fajnie. czekamy na focie Twojego nowego nabytku ;)
pociechy z nowej... pociechy ;)

tom214Si - Sob Lis 22, 2008 22:29

:brawa: ... Rover po 194 postach hehe ;)
Raptile - Sob Lis 22, 2008 22:31

Długa była tułaczka po tym swiecie bez Roverka ale nawet po 194 postach udało się :D
Brt - Sob Lis 22, 2008 22:32

gratki :) :brawa: teraz do mnie z pytań o zakup przerzucisz się na pytania o eksploatację :mrg: :lol:
kasjopea - Sob Lis 22, 2008 22:49

Gratulacje :brawa:
MaReK - Sob Lis 22, 2008 22:57

Gratuluje... no to teraz mi sie gg nie bedzie zamykac z rozmowami z Toba ;P
Jutro masz sie zameldowac na spocie, bez migania sie.

W drodze na bemowo masz myjnie na stacji BP. Za 7 zl powinienes go b. ladnie umyc.

Pozdrawiam,

sTERYD - Nie Lis 23, 2008 00:23

nie przesadzaj ;) to Ty go znalazłęś, ja tylko sprawdziłem, czy aby nadaje się do dalszego użytkowania ;)

a jutro pewnie MaReK i Tomi i maciej i Kruszon z resztą ekipy znajdą w nim różne rzeczy, których nasze skromne oczy niedopatrzyli :wink:

kruszon - Nie Lis 23, 2008 00:31

sTERYD napisał/a:
a jutro pewnie MaReK i Tomi i maciej i Kruszon z resztą ekipy znajdą w nim różne rzeczy, których nasze skromne oczy niedopatrzyli


:twisted: My to my, ale Marian... Mariana sie boj chlopaku! :D

Masz jutro byc i tyle. Gratulacje!

thef - Nie Lis 23, 2008 00:38

Gratulacje, Zielona Żabko, masz już swoją drugą połówkę ;)

PS>Jutro ze spota na Bemowie możesz mieć problem odjechać. Rada jest jedna - nie otwieraj maski ;)

Raptile - Nie Lis 23, 2008 08:21

hehe to to wiem :D A te żabkę to chyba będę musiał sobie zrobić z niej Nalepkę :D Znaczek "Rozpoznawczy" :) A maske to ja na kłódkę zamykam ;] albo sam sobie wyciągne ten bezpiecznik :D
MaReK - Nie Lis 23, 2008 11:54

Diesla ciezko unieruchomic i trzeba sie pogimanstykowac ;/
Pewnie w taki ziab nie bedzie sie chcialo nikomu w to bawic. Co innego czujnik wstrzasowy. Jedno bam i koniec jazdy, a potem tylko slodkie "click" i jedziesz dalej :)

Nic sie nie boj. Poznales juz osoboscie mnie , MichaelP, Mariusz418 i jego szwagra.
Zostal do poznania Tomi, Maciej, Kruchy, Kruszon i reszta niezlomnej ekipy :)

A jeszcze jak przyjada panie, to juz w ogole bedziesz jak w rajskim ogrodzie...
Oczywiscie szybko dopadnie Cie brutalna rzeczywistosc zimnej plyty parkingowej, przenikliwego wiatru i jarzeniowego swiatla carrefoura :)