Zobacz temat - [R75] Regulacja lusterek zewnętrznych
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [R75] Regulacja lusterek zewnętrznych

nestor_45 - Pon Gru 08, 2008 19:18
Temat postu: [R75] Regulacja lusterek zewnętrznych
Witam
Mam problem z regulacją zewnętrznych lusterek. praktycznie nie działa, tylko sporadycznie przy wielokrotnym wciskaniu przycisków. co może być tego przyczyną ??

Pozdrawiam

Zukowaty - Pon Gru 08, 2008 19:19

Posprawdzaj kostki pewnie jakas zasniedziala.Jaka pierwsza proponuje ta w drzwiach przy przycisku.
Mombrey - Pon Gru 08, 2008 19:44

A wczesniej dzialala? U mnie nie dzialala regulacja po kupieniu. Dopiero po wielokrotnym "stukaniu" w przyciski jak by byly zasniedziale styki od nieuzywania. Na boki to jeszcze troche dzaialo ale gora dol wcale. Teraz juz jest OK i dziala po lekim nacisnieciu. Poprobuj moze "pojdzie" tak jak u mnie. Stukanie mam na mysli palcami nie mlotkiem ;-)
Zukowaty - Pon Gru 08, 2008 19:54

U mnie zacina sie jak do gory wciskam.Ciezko idzie guzik ale chyba jest poprostu zabrudzony.Kiedys sie za to wezme.
Dam-Kam - Pon Gru 08, 2008 22:22

o ile dobrze pamiętam temat który tu kiedyś na forum to problem tkwi w stykach pod przyciskiem tak jak pisze Mombrey, któremu pomogło stukanie ;)
sylwesterd - Wto Gru 09, 2008 20:04

Siemka. Ja miałem ten sam problem. Tu na forum poradzili mi wyczyścić styki. Problem zniknął. Mianowicie musisz podważyć plastyk z przyciskami ( wyjąć go) i tam masz gumowane przyciski ( jak w pilotach i innych urządzeniach) wyczyść delikatnie czymś te czarne punkty a następnie natrzyj grafitem. Najlepiej weź ołówek i rysikiem potrzyj. Powinno pomóc. Pozdrawiam. :cool: