Zobacz temat - [R75] Kapryśnie odpala
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [R75] Kapryśnie odpala

maciej_jaroszuk - Wto Gru 09, 2008 23:31
Temat postu: [R75] Kapryśnie odpala
Witam Wszystkich którzy chcą mi pomóc mam roverka 75 2.0 cdti ma ponad 200 tyś szczęśliwie przejechałem z tego 100 tyś występuje ostatnio problem przy którym wymiekaja regionalni mechanicy mianowice dosyć często nie odpala za pierwszym razem a nieraz dopiero za 15 stym zakreceniem mechanik wyczytał z komputera że to zanik napiecia na pompce wstępnej kompletnie nie mam pojęcia co to jest a on nie wie dlaczego to napiecie zanika. Proszę o pomoc. dziekuję. ps drugim odwiecznym problemem jest to ze nie grzeje strefa pasażera dmucha zimnym gdzie u kierowcy jest bardzo gorąco :)
donmulanka - Wto Gru 09, 2008 23:50

po pierwsze radze przeczytac zasady i zmienic temat tzn poprawić.. po 2 na stronie roverki.pl jest lista warsztatow ktore najprawdopodowbniej poradza sobei z problemem. mam kontakt do elektro mechanika z Zakopanego ktory roverki ma w 1 palcu i nie ma dla niego rzeczy niemozliwych jet to tylko auto jak kazde inne nie wiem czemu inni mechanicy rozkladaja przy nich rece.. trudno.. to ze samochod nie pali moze meic zwiazek z bledam iw kompie zepsutym sterownikiem badz przekaznikami nie znam sie na 75tce ale radze udac sie do dobrego elektromechanika.. napewno jakis w okolicy sie znajdzie
maciej_jaroszuk - Sro Gru 10, 2008 00:10

uwazam twoje porady za niestosowne jeżeli nie masz nic mądrego do powiedenia to nie zalewaj swoimi pseudo mądrosciami forum do nowego targu mam 550 kilometrów a napisałem wyraźnie ze witam wszystkich którzy chcą mi pomóc apropo servisó to też trochę znam blizej nawet ale trzeba na takie naprawy umawiaćsię minimum 3 tygodnie wcześniej ale co ci będę tłumaczył
PHJOWI - Sro Gru 10, 2008 08:20

sprawdz masę na kielichu od klemy minusowej , jest tam wkręcona śruba i ona powoduje osłabienie masy wkręć ją i przeczyść.
Brt - Sro Gru 10, 2008 11:45

O ile pamiętam z forum, to czesto problem z odpalaniem jest spowodowany padniętym czujnikiem wałka rozrzadu. Może ten trop warto sprawdzić.
Co do problemów z ogrzewaniem w strefie, to ktoś na forum miał już taki problem, niestety nei pamiętam rozwiazania (chyba coś przytkane). Spróbuj poszukać na forum :ok:

[ Dodano: Sro Gru 10, 2008 12:02 ]
http://forum.roverki.eu/v...aed270c1#258276

http://forum.roverki.eu/v...t=r75+nawiew%2A