Zobacz temat - [R214i 96] Skrzypiące plastiki i obudowa poduchy
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R214i 96] Skrzypiące plastiki i obudowa poduchy

b0b3k - Czw Gru 11, 2008 10:21
Temat postu: [R214i 96] Skrzypiące plastiki i obudowa poduchy
Mam nietypowy problem, albo i typowy jak na 12 letnie auto ;) otóż strasznie mi skrzypi obudowa SRS pasażera podczas jazdy najczęsciej gdy juz lece "na luzie" tzn bez gazu albo zwalniam to wtedy dostaje takich drgań ze mnie juz dobija, tymbardziej ze dopiero co audio sobie porobielm w aucie ;)

drugi taki element to to zasrane drewienko nad poduchą pasazera - ktos ma jakis pomysl ?

leniek - Czw Gru 11, 2008 10:37

Niedawno miałem ten sam problem ze skrzypiącą obudową poduchy pasażera i poradziłem sobie podklejając ją taśmą dwustronną,musisz jednak wymontować poduchę aby był dostęp.
b0b3k - Czw Gru 11, 2008 11:07

ciekawe czy nie zostanie na miejscu przez te tasme dwustronna w razie czegos.... ?:|
kzrr - Czw Gru 11, 2008 12:01

Heh, mam bardzo jesli nie idetyczny problem, u mnie jest tak że podczas normlanej jazdy cala deska ma drgania, chyba ze jade bez gazu badz przy wcisnietym sprzegle to juz tego nie ma, fakt faktem że jak silnik sie troche rozgrzeje to jest już lepiej. Pytałem sie troche tu i tam, i wiem że w moim przypadku na 90% jest to kwestia wymiany poduszki pod silnkiem i nie powinno byc już zadnych drgań i wibracji.
jaro92 - Czw Gru 11, 2008 16:47

potraktowałem deske sprayem który likwiduje trzeszczenie tapicerki deski,nie pamiętam nazwy ale zdaje egzamin-trzeba spryskać wytrzeć,penetruje szczeliny,na allegro coś takiego było
pietro - Czw Gru 11, 2008 19:50

a może spray silikonowy? taki jak do uszczelek. Próbował ktoś ?:)

mam to samo tylko, że u mnie po nagrzaniu wnętrza ustępuje. Choć nie zawsze. zaobserwowałem to gdy się zrobiło chłodniej generalnie