Zobacz temat - [R 25] Trzecie światło (dwa różne spojlery jak odkręcić)
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R 25] Trzecie światło (dwa różne spojlery jak odkręcić)

bora - Pią Gru 19, 2008 15:32
Temat postu: [R 25] Trzecie światło (dwa różne spojlery jak odkręcić)
Czy może ktoś wie jak dobrać sie do żarówek w trzecim stopie w spojlerze na zdjęciu ten na dole. Ten wyżej oczywiście dwa wkręty ma na wierzchu a w tym drugim próbowałem podważać czarny plastik i tylko strzela jagby miał zaraz pęknąć.
lineumaciel - Pon Gru 22, 2008 09:05

hmmmm w dolnym Ci nie pomogę ja u siebie mam na śruby. A od tyłu nie ma jakiś śrub?
Plastik podejrzewam że jest na zatrzaski.

bora - Pon Gru 22, 2008 17:26

Od tyłu nie ma żadnej śrubki i żadnego otworu. Nawet kabel do światła wychodzi z niewielkiego otworu ale już bardzo z lewej strony spojlera. Chciałem się dowiedzieć jak obsługiwać to światło przed założeniem na Rovreka ale już zamontowałem no i na szczęście świeci :mrgreen:

P.S. Odradzam mycie auta w myjni automatycznej w Kielcach na ORLENie na Bocianku. Zawsze tam myłem... ale tydzień temu urwała mi spojler... :sad:

lineumaciel - Wto Gru 23, 2008 14:05

bora napisał/a:
Od tyłu nie ma żadnej śrubki i żadnego otworu. Nawet kabel do światła wychodzi z niewielkiego otworu ale już bardzo z lewej strony spojlera. Chciałem się dowiedzieć jak obsługiwać to światło przed założeniem na Rovreka ale już zamontowałem no i na szczęście świeci :mrgreen:

P.S. Odradzam mycie auta w myjni automatycznej w Kielcach na ORLENie na Bocianku. Zawsze tam myłem... ale tydzień temu urwała mi spojler... :sad:



Mi urwało na LOTOSie, ale obsługa pełen profesjonal, spisali szkodę i po dwoch tygodniach miałem kasę na koncie