Zobacz temat - [R200 i inne] Nakładki gumowe na pedały..
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R200 i inne] Nakładki gumowe na pedały..

wwekol - Sob Sty 03, 2009 01:12
Temat postu: [R200 i inne] Nakładki gumowe na pedały..
Witam otóż jeżdżę roverkiem od maja zeszłego roku można już napisać :wink: i od początku nie było gumy pedału sprzęgła i tak sobie obiecywałem ze w końcu poszukam i kupie a czas zleciał :wink: No wiedz zacząłem szukać ale na allegro gościu sprzedaje po 35zł+10zł za przesyłkę, sztukę :/ cena z 3 razy zawyżona w porównaniu z innymi autami. I mam pytanie czy czasem od modeli Hondy Concerto czy Civica z tamtych lat nie są identyczne pedały i te właśnie gumki/nakladki?? :grin: Bo na pewno są o wiele bardziej dostępniejsze w sklepach :grin:



Pozdrawiam

sTERYD - Sob Sty 03, 2009 13:16

musiałbyś pomierzyć pedały dokładnie, ale 200 ma z hondami niewiele wspólnego więc szanse są, ale nie za duże :/
jeśliby się okazało, że np w R400 są takie same (szczerze mówiąc się nie przyglądałem specjalnie pedałom w R200 - jakkolwiek by to nie zabrzmiało :wink: ) to od civica powinny też pasować :cool:

pietro - Sob Sty 03, 2009 15:19

Witam :)
ja jeździłem tak od czerwca (kiedy to kupiłem auto) do grudnia ;)
Swoje kupiłem w Lutyni koło Wrocławia. na stronie klubowej są namiary, chłopaki na pewno coś znajdą ;)
no chyba że chcesz nówki to pozostają Ci jakieś uniwersalne tuningowe nakręcane ;)

wwekol - Sob Sty 03, 2009 17:51

hehe tuningowe odpadaj :mrgreen: ale oglądałem zdjęcia na allegro i w civicu concerto i preludzie sa identyczne z wyglądu i ilości tych pryzmowych wzorków. A te co gosciu sprzedaje do rovera napisał ze do wszystkich modeli pasują. Bedzie trzeba na jakiś szrot uderzyć i chyba tyle :mrgreen:

[ Dodano: Sob Sty 03, 2009 17:55 ]
jak ktoś chce luknąć http://www.allegro.pl/ite...land_rover.html

[ Dodano: Sob Sty 03, 2009 18:03 ]
zdjecia

[ Dodano: Sob Sty 03, 2009 18:04 ]
Wygladaja identycznie wiedz może podpasuje się coś :wink: Pozdrawiam

[ Dodano: Czw Sty 15, 2009 21:14 ]
Sprawa rozwiązana zamówiłem używkę gumy na allegro od Hondy Civic z lat 90. Dzisiaj przyszła i jest identyczna tak wiedz pedały Roverowskie są Hondowskie :mrgreen: Guma 10zł kosztowała :razz: