Zobacz temat - [R75] CB radio Uniden520 -montaż
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Car-audio, nawigacje, radia CB - [R75] CB radio Uniden520 -montaż

copernicus - Sob Sty 03, 2009 12:13
Temat postu: [R75] CB radio Uniden520 -montaż
Witam:) Od niedawna mam radyjko unidena 520 - poradzcie Panie i Panowie gdzie najwygodniej byloby je umiescic w R75. Wlasciwie potrzebne mi jest dwa razy w tygodniu bo po moim miescie nie musze uzywac- czyli albo tak zeby latwo i szybko wyciagac albo gdzies na stale zeby nie rzucalo sie w oczy. hmm co jeszcze - antena na magnesie ...
Pozdrawiam

Miras31 - Sob Sty 03, 2009 15:15

Ja swoiego U520XL wcisnąłem między siedzenie pasażera a podłokietnik.Działa dobrze i szybko można schować pod siedzenie. :wink:
damiwr - Sob Sty 03, 2009 17:02

Ja mam pod włącznikiem świateł zamocowany na śruby.

z zewnątrz nie widać więc chować nie trzeba :cool:

widać tylko jak się otwiera drzwi w aucie no ale jak ci już każą wysiąść to i tak wiadomo że masz przechlapane :P

trusiekeu - Sob Sty 03, 2009 17:40

ja swojego presidenta wlozylem zamiast schowka zakrywajacego bezpieczniki po lewej stronie kierownicy jest na styk;] a magnes stylu na klape bo 1,6m na gach to nie bardzo;/ mam R45 00r;]
copernicus - Sob Sty 03, 2009 21:03

Dzieki panowie - zdecyduje sie chyba na jazde z radyjkiem miedzy siedzeniem a podlokietnikiem - jak sie nie sprawdzi sprobuje pod fotelem, a i jak to nie bedzie mi sie podobac pewnie przykrece go pod przelacznik swiatel:) dzieki jeszcze raz
POZDRAWIAM