Zobacz temat - [WWW] Do moderatorów (problem z logowaniem)
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Forum i WWW - [WWW] Do moderatorów (problem z logowaniem)

michalie - Sro Sty 21, 2009 19:03
Temat postu: [WWW] Do moderatorów (problem z logowaniem)
Witam powiedzcie mi dlaczego nie moge sie zalogowac na głównej stronie klubowej,zeby np.kozystac z downlodów mój nck i hasło działa bez problemu na forum (forum.roverki.eu) tu loguje sie bez problemu, no i chyba uzywajac tych samych danych winnem sie zalogowac na głownej stronie (www.roverki.pl)no i wyskakuje "Złe logowanie! Spróbuj jeszcze raz..." :bezradny: Co robić
Dziekuje

Brt - Sro Sty 21, 2009 19:26

michalie, na stronie trzeba się osobno zarejestrować (jeszcze) wiec jeśli się nie rejestrowałeś, to siętam nie dostaniesz, a jeśli się rejestrowałeś, to daj znać i odnowieCi hasło :ok: :)
michalie - Sro Sty 21, 2009 21:51

No udało sie zarejestrowałem sie i wszystko hula, a ja myslałem ze login i hasło jest kompatybilne z forum.
Dziekuje pozdrawiam

Brt - Sro Sty 21, 2009 22:37

:ok: :) ......... jeszcze nie jest ;) ... ale bedzie :lol: ;)
namiko - Wto Sty 27, 2009 20:56

Mam podobny problem. Zarejestrowałam się jakieś 2 miesiące temu. Wszystko działało doskonale do momentu kiedy używając tego samego nicka i hasła zarejestrowałam się na forum. Czyli do wczoraj. Dziś próbowałam wejść na swoje konto na roverkach i cały czas "złe logowanie....". Zmieniałam już mailem hasło 2 razy, ale wciąż nie działa. Co robić???
MaReK - Wto Sty 27, 2009 22:14

namiko, bylas zarejestrowana na stronie www, a teraz dopiero zarejestrowalas sie na forum, dobrze zroozumialem?

[ Dodano: Wto Sty 27, 2009 22:17 ]
ps. zaloguj sie teraz na strone uzywajac tych samych hasel.

namiko - Wto Sty 27, 2009 22:25

Właśnie tak.

[ Dodano: Wto Sty 27, 2009 22:26 ]
To niestety nie działa.

[ Dodano: Wto Sty 27, 2009 22:27 ]
Zmieniłam już w międzyczasie hasło na forum. Spróbowałam więc z tym nowym hasłem na stronie. Bez skutku.

[ Dodano: Wto Sty 27, 2009 22:32 ]
A dlaczego - jestem klubowiczem - nie pokazuje się tu o mnie ta informacja. Pewnie coś źle robię.... Jestem kompletnym "forumowym" nowicjuszem....

[ Dodano: Wto Sty 27, 2009 22:32 ]
A dlaczego - jestem klubowiczem - nie pokazuje się tu o mnie ta informacja. Pewnie coś źle robię.... Jestem kompletnym "forumowym" nowicjuszem....

[ Dodano: Wto Sty 27, 2009 22:45 ]
Spróbowałam jeszcze raz. Zalogowałam się z hasłem przesłanym na maila. Na forum mam inne. I niech już tak zostanie. Tylko nie rozumiem dlaczego tak się działo? Nic to...... Trudno... Dzięki za pomoc.

Brt - Wto Sty 27, 2009 22:48

I na niebiesko się zrobiło ;)
Co do hasła to teraz spróbuj je zmienić na stronie na takie jakie chcesz :)

MaReK - Wto Sty 27, 2009 22:50

Wynikalo to z blednego zalozenia mojego.
Otoz uznalem, ze nikt nie loguje sie najpierw na stronie, a potem na forum.
Tak wynikalo z bazy danych. Jestes jednak przykladem, ze to bylo bledne zalozenie.

W zwiazku z tym, ze zrobilismy jeden rejestrator uzytkownikow (ten forumowy) to skyrpt dodal Cie do bazy jeszcze raz. A stronowe logowanie zglupialo.

Pozdrawiam,

namiko - Wto Sty 27, 2009 22:51

Wielkie dzięki! :smile: Już żyję i na www i forum też działa! No i poważnie teraz wyglądam... :rotfl:
Brt - Wto Sty 27, 2009 22:59

:brawa: :D To teraz tylko pisać pisac pisać :D no i trochę poczytać np to:

http://forum.roverki.eu/v...der=asc&start=0

:D

marcinmarcin - Wto Lut 03, 2009 21:00

Hmmmm, a czemu nie mogę odpowiadać na wiadomości, zakładać postów, nie widzę avatarów, priv - czy trwają jakieś prace na forum, czy moje konto się wysypało? :(

[ Dodano: Wto Lut 03, 2009 21:01 ]
Chyba że mi Java padła???

Tomaszi - Wto Lut 03, 2009 21:07

marcinmarcin, ale przecież jak piszesz to musi wsio działać, ja avatary widzę :shock:
Brt - Wto Lut 03, 2009 21:09

e u mnie wsio ok :roll: a może spróbuj na innej przeglądarce ??
marcinmarcin - Wto Lut 03, 2009 21:59

Cytat:
marcinmarcin, ale przecież jak piszesz to musi wsio działać, ja avatary widzę

Działa mi tylko okienko na dole i cytowanie selektywne, avatarów nie widzę, sprawdzę później z innego kompa, ale wydaje mi się, że miałem to samo

AndrewS - Wto Lut 03, 2009 22:00

u mnie jest ok, Linux Fedora 9 firefox
marcinmarcin - Wto Lut 03, 2009 22:02

Ubuntu, też Firefox
Brt - Wto Lut 03, 2009 22:07

dziwne ... ale raczej nie pomogę :/ z tego co widzę, to z forum wsio ok :roll:
marcinmarcin - Wto Lut 03, 2009 22:18

Dzięki wszystkim za pomoc - zastrajkowało mi Ubuntu :( z innego kompa wszystko działa...
Pat - Nie Lut 15, 2009 11:57

no to ja mam podobny problem ... na forum jestem zarejestrowany jak widac ...
na stronie to juz nie dziala ... a jak mam niby na stronie sie jeszcze raz zarejestrowac .. jesli "link" odsyla mnie do rejestracji z forum ? to o co kaman ?

[ Dodano: Nie Lut 15, 2009 11:58 ]
no to ja mam podobny problem ... na forum jestem zarejestrowany jak widac ...
na stronie to juz nie dziala ... a jak mam niby na stronie sie jeszcze raz zarejestrowac .. jesli "link" odsyla mnie do rejestracji z forum ? to o co kaman ?

namiko - Nie Lut 15, 2009 12:06

Pewnie to taka sama sytuacja jak moja. Najpierw rejestrowałeś się na stronie a dopiero potem na forum?
Pat - Nie Lut 15, 2009 16:44

wlasnie ze nie ... jestem zarejestrowany na forum ... a na stronie juz nie moge i w kólko wyskakuje komunikat o blednym logowaniu ... jakbym podawal bledny login i haslo ;/
MaReK - Nie Lut 15, 2009 17:20

Pat28 kiedy sie rejestrowales na forum? A kiedy chciales na stronie?
Pat - Nie Lut 15, 2009 17:31

na forum rejestrowalem sie jakis czas temu ... nie wiem .. miesiac .. moze 2 ... a dzis chcialem zalogowac sie na stronie w celu wstapienia do klubu ... no i okazalo sie to niemozliwe
MaReK - Nie Lut 15, 2009 17:56

Napisalem ci Prywatna Wiadomosc w tej sprawie.
Pozdrawiam,

czeniu - Pon Lut 16, 2009 09:54

Witam! Mam to samo :-( na forum jestem już od dawna, a na stronie nie mogę się zalogować :-( "błędne logowanie" jeśli można to bardzo proszę o pomoc.

pozdro 1922
czeniu

thef: Treść usunięta

MaReK - Pon Lut 16, 2009 10:04

Czeniu,

Dzisiaj rano dokonalem recznej rejestracji Twojej osoby w bazie danych na stronie www.
Mozesz sie tam zatem logowac. Powinines dostac e-mail w tej sprawie od kolegow zarzadzajacych poczta klubowa. Jesli nie dostales, haslo moge wyslac Ci na prywatna wiadomosc.

Cytat:
Tu byl cytat. Usunieto cyctat na prosbe administratora/moderatora

A co chodzi z tym tekstem?

czeniu - Pon Lut 16, 2009 10:14

Wielkie dzięki! Wiadomości jeszcze nie dostałem, ale będę czekał :-) Ten tekst to Bursa jest nastrajam się przed pracą :-( w zasadzie o nic nie chodzi.

pozdro 1922
czeniu


[Panie kierowniku jak kolega ściągnął spodnie
w latrynie to zauważyłem że on ma tyłek odlany ze spiżu]

thef - Pon Lut 16, 2009 10:17

czeniu napisał/a:
Ten tekst to Bursa jest nastrajam się przed pracą :-( w zasadzie o nic nie chodzi.
Pozwoliłem go sobie jednak usunąć, bo jest obraźliwy, a to co najmniej niezgodne z regulaminem.
czeniu - Wto Lut 17, 2009 09:06

MaReK, Jak możesz być tak dobry to prześlij mi to hasło na prywatną wiadomość.
serdecznie pozdrawiam
czeniu

Dlugi77 - Sro Lut 25, 2009 19:43

Witam mam podobny problem chciałem się zalogować na stronie głównej a tu zima " błędne logowanie " na forum biega aż miło a na stronce nie chce . O co kaman bo obiecałem PHJOWI że mu wystawię komenta do warsztatu a tu lipa i na palanta wychodzę co obiecał a ma w du... :cry: pomóżcie
Brt - Sro Lut 25, 2009 20:27

Spoko ... niech tylko MaReK tu zajrzy ;) :ok:
emes - Sro Lut 25, 2009 20:30

To będzie pozamiatane :razz:
MaReK - Czw Lut 26, 2009 10:01

Jestem, jestem... miotle gdzies zgubilem ;)

czeniu, dostales haslo czy nie ?
Dlugi77, napisz do mnie pw jakie chcesz miec haslo na stronie to ci zaloze.
Nie bede sam wymyslal, bo potem ludzie prosza o zmiany itp. Wysylac haslo, a ja zaloze.
Od razu zaznaczam, ze hasel nie spisuje, nie zapamietuje ale je znam i nie ma mozliwosci - przynajmniej narazie - zmienic hasla do strony. Dlatego pamietajacie zeby nie podawac mi hasel do wszystkich innych serwisow ;)

Pozdrawiam,

AndrewS - Czw Lut 26, 2009 10:11

MaReK napisał/a:
hasel do wszystkich innych serwisow


he he he
do bankow tez Ci podaja ??

w takim razie żądaj tez kilka kodow z karty kodow :lol:

MaReK - Czw Lut 26, 2009 14:12

Sa ludzie ktorzy maja jedno haslo do wszystkiego.
A Ci co sie loguja i rejestrowali na Roverki.pl (strone www) nie wiedzieli nawet, ze ich hasla lataly sobie jawnym tekstem. Wiec po dzis dzien hasla mozna bez problemu odczytac i uzyc gdzie indziej. Dlatego uczulam aby podawac hasla inne niz wszystkie :D

Pozdrawiam,

ZBYCHO - Pon Mar 02, 2009 22:45

witam, mam problem jak reszta powyżej, kiedyś najpierw zalogowałem się na stronce a potem na forum i teraz żeby dołączyć do klubowiczów nie mogę zalogować się na stronkę, pleeeeease help me..
MaReK - Wto Mar 03, 2009 06:00

haslo wyslij mi na PW to Ci zresetuje na stronie www.
Przy forum nic sie nie zmieni.

golab - Sob Lut 27, 2010 00:31

Witam, problem jak wyżej, czyli mogę zalogować się na forum, a na www już nie. Wysłałem maila, ale to nic nie dało, więc piszę :-)
MaReK - Sob Lut 27, 2010 09:38

golab napisał/a:
Wysłałem maila, ale to nic nie dało, więc piszę :-)

Na jaki adres pisałeś tego maila?
Dołączyłeś 23 lutego 2010 więc to jest raczej niemożliwe, że się nie możesz dostać na stronę. PW napisz login i hasło. Haslo mogę Ci sam wymyślić, ale będziesz musiał się go nauczyć na pamięć :>

Jest jedna możliwość, że wśród użytkowników bazy stronowej, był już jakiś golab.
Wtedy będzie podobnie jak z koleżanką namiko.

dr - Wto Mar 23, 2010 12:43

Witam
Proszę o pomoc w rejestracji na stronie klubowej.
Na forum jestem zarejestrowany, i rozumiem że na stronie muszę się zarejestrować ponownie. Niestety tego samego loginu niemoge utworzyć bo wyskakuje komunikat że użytkownik już istnieje. Nawet jak bym chciał zarejestrować się pod innym loginem to niestety wyskakuje wiadomość że adres email należy do innego użytkownika. Pozatym czy proces rejestracji na stronie zawsze odsyła do forum? u mnie tak jest.

Pozdrawiam

kasjopea - Wto Mar 23, 2010 12:49

Od jakiegoś czasu rejestracja na forum jest powiązana z rejestracją na stronie. Odsyła na forum w takiej sytuacji jak Twoja, czyli jeśli na stronie jest już ktoś o takim nicku. Napisz do Admina na adres marek@roverki.pl.
MaReK - Wto Mar 23, 2010 13:08

Pisał chyba ;) Jeszcze nie zdążyłem do tego dojść z realizacją.
dr - Wto Mar 23, 2010 16:54

Pisał pisał, tylko chciałem sie upewnić czy czasem nie robię czegoś źle :wink: