Zobacz temat - [R200 RF all engine] Jakie szkło kupic do lusterka??
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R200 RF all engine] Jakie szkło kupic do lusterka??

wwekol - Czw Sty 29, 2009 22:34
Temat postu: [R200 RF all engine] Jakie szkło kupic do lusterka??
Witam a wiedz mam takie pytanie jakie jest lusterko boczne czy płaskie sferyczne czy asferyczne?? Bo miałem nie fajny przypadek że zablokowało się ustawianie lusterka od środka, a próba ustawienia lusterka palcami przez otwarte okno zakończyła się pęknięciem lusterka na pół :evil: i to przy delikatnym dotknięciu :razz: A na allegro mają zamienniki szkła ale dwa rodzaje płaskie i sferyczne i nie wiem jakie powinno byc.


Pozdrawiam

Lechos - Czw Sty 29, 2009 22:42

montowane byly sferyczne, ja po zbiciu lewego lusterka zakupilem asferyczne (z linia zagiecia pola widzenia) ale az tak wiele to nie daje. Nie kupuj plaskich bo widocznosc do d_ _ _ sorki do bani :wink:
wwekol - Czw Sty 29, 2009 22:58

spoko dzięki za poradę :wink:
kharry - Wto Paź 13, 2009 21:33

Witam,
a jak wygląda to w R25? zbiłem dzisiaj lewe lusteko (strona kierowcy) i muszę kupić nowe. Na allegro są do wyboru sferyczne, asferyczne, płaskie np. http://www.allegro.pl/ite...ryczne_l_p.html
Powiedzcie mi proszę jakie są standardowo i jakie mi polecacie.

PS. do kolegów ze Szczecina: wiecie gdzie mogę się w takie lusterko zaopatrzyć w dobrej cenie?

[ Dodano: Wto Paź 13, 2009 21:33 ]
Proszę jeszcze raz o pomoc! :)

sTERYD - Wto Paź 13, 2009 23:45

fabrycznie są sferyczne, jeśli chodzi o polecanie to nie posiadam doswiadczeń :/
kharry - Wto Paź 13, 2009 23:57

Dziekuje! :)