Zobacz temat - [R25] głośniki wysokotonowe
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Car-audio, nawigacje, radia CB - [R25] głośniki wysokotonowe

niuton - Sro Lut 11, 2009 16:41
Temat postu: [R25] głośniki wysokotonowe
Witam, ściągnąłem sobie dzis tapicerke drzwi przednich a tu sie okazuje ze nie mam tych małych glosniczow. Przekonany byłem ze sa:D
No i szukałem i szukałem jaki rozmiar głosnika bo nie wiem jakie kupic, ale nigdzie tu nie znalazłem. Jakie bycie polecali, jakies sredniej jakosci bo audiofilem nie jestem, i jak to podlaczyc do tego co jst zamontowany orginalnie? Wogole co to za głośniki co montuja w standardzie w Rovrkach, w przednich drzwiach i te kolo polki z tyl?

co to sa zwrotnice?

michone - Sro Lut 11, 2009 17:35

kwestia ile masz kasy. lepiej za 150zl kupic aly zestaw na zwrotnicy. Jesli chcesz po daniosci to zakup wysokotonowe ze skody ( produkcja tvm). Tanie i graja calkiem calkiem. Do tego kondensator dobrac na ucho i po klopocie.
niuton - Czw Lut 12, 2009 08:50

kumpel mi dał jakies blaupunkty za free bo mu zbywały i nie wiem czy to wpychac w auto, małe strasznie, 3 cm chyba maja srednicy, nie wiem czy to montowac czy nie, modelu nie znam bo nie sa opisane a pdełka juz nie ma...
Aha, a jak to zmaontowac? Tzn głosnik do tapicerki drzwi sie przyczepia czy w odpowiednim miejscu do blachy? I na czym, jakies siikony? Zeby to hulało.

ZApodałbys jakas aukcja z odpowiednimi głosniczkami i co do tego trzeba by kupic? Bo ja zupełnie nie wiem nic o ca. Może byc opcja tansza ze skody, albo tai zestaw za 150 tez by siadł.

Brt - Czw Lut 12, 2009 09:32

poszukaj na alledrogo Helix Dark Blue 62.1 :ok:
niuton - Czw Lut 12, 2009 10:04

Brt napisał/a:
poszukaj na alledrogo Helix Dark Blue 62.1 :ok:
http://www.allegro.pl/ite...1_tweetery.html
jak bym kupił taki zestaw to by dobre było? a głosniki bym sobie stare zostawi... czy bez sensu takie mieszanie? wie ktos jakie to sa te orginane głosniki? firma, moc?


Brt: wrzucaj spację przed linkiem, to bedzie sie automatycznie skracał i uruchamiał okno :ok: