Zobacz temat - [R416] HGF potrzeba pomoc w wyborze częsci :(
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R416] HGF potrzeba pomoc w wyborze częsci :(

klozub - Nie Lut 22, 2009 18:03
Temat postu: [R416] HGF potrzeba pomoc w wyborze częsci :(
Witam wszystkich pilna sprawa potrzeba mi listę części potrzebnych do naprawy HGF-u. Kolejna sprawa widzę ze Tomiego nie ma a jak nie u niego to gdzie ?? Zależy mi czasie i to bardzo i kolejna sprawa nowy typ uszczelki czy stary ?? Proszę o odpowiedzi w miarę konkretnie i najlepiej szybko od jutra głowica idzie w górę Pozdrawiam :(
timer - Nie Lut 22, 2009 18:13

jak Tomiego nie ma to proponuje info@4x4partner.pl możesz ich tam zapytać bądz wklej adres do google i będziesz miał tel
oprawca_1978 - Nie Lut 22, 2009 20:02

Ja zastosowałem stary typ uszczelki, marki FAI, dałem za niego w listopadzie 2006 roku 160 PLN. Dobre są też GLASER, REINTZ, ale należy się wystrzegać hiszpańskiej firmy AJUSA.Pompę wody mam kupioną marki TRW czy TWR, wygląda nieźle. Pasek rozrządu Gates, ale Goodyear też są niezłe. Jakbyś chciał zmieniać śruby silnika na nowe, to FAI na pewno je produkuje, jakieś 20 PLN za sztukę.
truten23 - Nie Lut 22, 2009 21:27

Witam, jakiś czas temu przerabiałem HGF, wybrałem części naprawcze z Tomateam.
Ten cały zestaw byłby dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem, no ale jeśli musi być na już...

Osobiście polecam nowy typ, Aż taka strasznie droga to nie jest :roll: http://www.tomateam.pl/sk...al=silnik&c=640

Powodzonka