Zobacz temat - [R620] Wentylator sie nie włącza
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 600, Honda Accord - [R620] Wentylator sie nie włącza

lulu6 - Sro Lut 25, 2009 20:34
Temat postu: [R620] Wentylator sie nie włącza
Witam a więc mam taki problem że wentylator od chodnicy mi się nie załańcza wcale;/ Mam Rovera 620 Si gdzie może być przyczyna? termostat czujnik temperatury? Gdzie znajduje się termostat w moim roverze bo nie mam pojęcia ? z Góry dzięki za pomoc. A i mam czasami tak że silnik jak jest gorący to nie chce odpalić poczekam chwile i odpala normalnie wie ktoś może dlaczego tak się dzieje? pozdrawiam
NEOSSS - Czw Lut 26, 2009 11:37

lulu6, posprawdzaj czujniki temperatury na kolankach, poodlaczaj kostki i zwieraj styki(wyeliminujesz przerwane kable), nastepnie dane czujniki gotuj w plynie i dowiesz sie czy sie zalaczaja
lulu6 - Czw Lut 26, 2009 16:23

Dzisiaj się pobawiłem troszeczkę chłodnice wykręciłem sprawdziłem wentylator na krótko i działa po prostowałem węże, chłodnice wyczyściłem podłączyłem i wentylator się załańcza ale dość późno bo silnik jest strasznie gorący i tylko na chwilkę się włączy i wyłącza i tak co jakiś czas tak powinno być? Pozdrawiam
NEOSSS - Czw Lut 26, 2009 17:11

lulu6, wentylator sie zalacza na chwile po osiagnieciu danej temperatury, schladza plyn i wylacza...
rtworek - Czw Lut 26, 2009 17:49

wszystko jest OK, temperatura silnika w normalnej pracy wynosi około 80-90 stopni, wies jest gorący. Jeżeli włancza sie wentylator to wszystko gra.
lulu6 - Czw Lut 26, 2009 19:08

Dzięki wielkie za odpowiedź a mam pytanie jeszcze czasami mam tak ze jak silnik się nagrzeje i chce odpalić autko to nie da rady muszę chwile poczekać? Może to przez sendę albo silnik się zalewa dostaje za dużo paliwa czy coś...
NEOSSS - Pią Lut 27, 2009 10:57

lulu6, ktorys czujnik temperatury zdycha