Zobacz temat - [R620] Co to za wtyczka ?
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 600, Honda Accord - [R620] Co to za wtyczka ?

seyfer - Czw Lut 26, 2009 17:13
Temat postu: [R620] Co to za wtyczka ?
Witam, Panowie pomożecie mi zlokalizować miejsce tej wtyczki ?
Nie zaglądałem z 1.5 miesiąca pod maskę a ostatnio zaczął mi piszczeć pasek przy alternatorze i po otwarciu maski zobaczyłem ową wtyczkę. Fotki robione telefonem wiec jakoś nie jest zbyt dobra
Zdjecie 1
Zdjecie 2
Zdjecie 3

mcteusz - Czw Lut 26, 2009 17:26

A to czasem nie od sprężarki klimy dokładanej?
thef - Czw Lut 26, 2009 17:37

Też stawiam na sprężarkę klimy, choć niekoniecznie dokładanej ;) Na pewno kolor kabla i kolor wtyczki i miejsce się zgadzają, nie jestem tylko pewien co do kształtu.
seyfer - Czw Lut 26, 2009 17:40

tyle ze ów kabel ucieka pod osłone silnika a przy sprężarce - w moim przypadku dokładanej nic nie brakuje :???:
thef - Czw Lut 26, 2009 17:42

seyfer napisał/a:
tyle ze ów kabel ucieka pod osłone silnika
Ściągnij ją i zobacz czy dochodzi do głównej wiązki, bo ten kabel od sprężarki tak właśnie biegnie.
seyfer - Czw Lut 26, 2009 17:47

to jak ? wychodzi spod osłony i tam gdzieś jest jego miejsce ? Latem miałem przerwany przewód przy sprężarce ale to akurat przy samej wtyczce a ten to pierwszy raz na oczy widze :???:
thef - Czw Lut 26, 2009 17:50

Leci główną wiązką po obudowie rozrządu, potem pod osłoną i oddziela się do sprężarki gdzieś na wysokości miarki oleju chyba.
Michal - Czw Lut 26, 2009 19:59

Ja u siebie też taką wtyczkę znalazłem w R620 SDI, ale pomóc raczej nie pomogę bo sam się zastanawiałem od czego ona jest i gdzie ja wetknąć, ja tą wtyczkę u siebie znalazłem pod pompą paliwa jak wymieniałem świece żarowe.
filo - Pią Lut 27, 2009 00:19

Coś mi się wydaje,że to wtyczka od klimy w orginale. Jak miałem "goły" przód w R to myłem sprężarkę i jej okolice i tam właśnie była taka wtyczka o ile pamiętam choć nie jestem pewien-musiał bym zerknąć rano jak sie tam dostane...
phoenix123 - Pią Lut 27, 2009 01:07

Nie wiem jak to się ma do powyższego, ale też mam taką wtyczkę(podobnie nie wiem od czego) a nie mam w moim roverku klimy, więc to chyba nic z klimą(chyba że mam wiązke od innego).
seyfer - Pią Lut 27, 2009 07:07

Z czasem ciezko a po pracy to juz prawie widno wiec w tyg nie mam co się zabierać :???: