Zobacz temat - Czy ktoś wie gdzie można kupić takie listwy?
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - Czy ktoś wie gdzie można kupić takie listwy?

AndrzejekA8 - Pią Mar 06, 2009 17:09
Temat postu: Czy ktoś wie gdzie można kupić takie listwy?
Witam,
Oglądając w sklepie meble zauważyłem że w niektórych te listwy na krawędziach frontów meblowych są przyklejane.
Interesuje mnie czy można gdzieś kupić takie listwy ponieważ byłby to świetny pomysł na odnowienie mebli? :grin:
Jeśli ktoś wie czy jest to możliwe i gdzie można coś takiego dostać to byłbym bardzo wdzięczny za cenne informacje :grin:

Dodaję zdjęcie gdzie zaznaczyłem o jakie listwy mi chodzi.

fearless - Pią Mar 06, 2009 17:24

Jako, że obecnie zajmuję się meblami zawodowo - powiem tak, nie warto w to inwestować....
Tandetne są i tyle.
A te meble które są na zdjęciu..... - ble ;) wszystko to wielka masówka robiona tanim kosztem - wali się cienką płytę i żeby imitować frezowane fronty - okleja się listwami, które po roku dopadają....
Jak to ktoś zgrabnie do mnie kiedyś tu na forum napisał - że jak chcesz zaoszczędzić to płacisz 2 razy :)

A dostać takie cudeńko możesz w sklepie z artykułami do meblarstwa. W Częstochowie tego pełno, a jakbyś tam nie znalazł - to masz niedaleko do Radomska - tam to już zagłębie meblarstwa - dostaniesz wszystko co jest możliwe.

Pozdrawiam.

AndrzejekA8 - Pią Mar 06, 2009 18:05

Co do tych mebli które są pokazane na zdjęciu wyżej to przyznaje racje nie są za piękne :rotfl3:
Niżej dodaję skan zdjęcia na którym są listwy w przybliżonym wzorze i kolorze jakie by mnie interesowały :grin:
Chciałem je przykleić na meble które mają już parę lat i mają grube fronty bez żadnych felców ani listw i myślę że ładnie by się to prezentowało? :hm:
Wydaje mi się też że jeśli robi się coś samemu dla siebie to robi się to dokładnie i powinno również dłużej wytrzymać?
W Częstochowie jestem często i zaglądam do tych różnych marketów ale nic takiego nie widziałem :bezradny:

fearless - Sob Mar 07, 2009 10:17

AndrzejekA8 napisał/a:

W Częstochowie jestem często i zaglądam do tych różnych marketów ale nic takiego nie widziałem :bezradny:


Nie do marketów - tam to pampersy i papier toaletowy się kupuje :D

Sklepy z akcesoriami meblowymi !!

W Radomsku np: AM Olczyk, Reszka Bąkiewicz SP.J. ul Brzeźnicka 57 C.

Edit: wujek Google pokazał coś takiego : http://www.google.pl/sear...lient=firefox-a

AndrzejekA8 - Sob Mar 07, 2009 13:40

Co do marketów to chodziło mi o castorame, praktiker :grin:
Dziękuję za informacje teraz jak pojadę do Częstochowy to poszukam i wstąpię zobaczyć co jest, jakie i w jakich cenach :grin:
Jeszcze raz bardzo dziękuję i pozdrawiam :grin: