Zobacz temat - [R620] Pilot na podczerwień...
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 600, Honda Accord - [R620] Pilot na podczerwień...

phoenix123 - Sro Mar 11, 2009 18:38
Temat postu: [R620] Pilot na podczerwień...
Witam. Mam taki mały problem, to znaczy słabo mi działa pilot od centralnego zamka, są może jakieś sposoby aby poprawić jego działanie( działa tylko z bardzo małej odległości prawie przy szybie, i do tego nie zawsze).
Firq - Sro Mar 11, 2009 19:45

wymień baterie w pilocie ale najpierw poczytaj troche na temat wymiany bateri bo czasem następnym twoim tematem na forum będzie jak odpalić auto :twisted:
Pozdrawiam firq

Deamian - Sro Mar 11, 2009 20:19

Piloty na podczerwień tak mają niestety :cry: Spróbuj jeszcze pocelować pilotem w okolice lampki podświetlenia wnętrza w środku. Jest tam taka jak by czarna kulka i jest to odbiornik sygnału z pilota na podczerwień :neutral:
thef - Sro Mar 11, 2009 21:41

Wymiana baterii czy odpięcie aku niczym nie grozi jeżeli chodzi o immo czy alarm. Pilot musi być wycelowany w odbiornik (jedyną przeszkodą może być szyba, nawet śnieg przeszkodzi, bo to przecież fala świetlna) czyli jak wspomniał przedmówca w tą czarną kulkę przy lampce wnętrza ;) . Jeżeli chcesz jakieś porównanie, to mój, dobrze wycelowany działa zza tylnej szyby bez problemu.
phoenix123 - Sro Mar 11, 2009 22:13

Jasna sprawa że baterie poszły na pierwszy ogień, ale nie pomogło... myślałem że są jakieś patenty na poprawe tego ustrojstwa;) No nic dzięki za podpowiedzi
Brt - Czw Mar 12, 2009 09:34

Firq napisał/a:
wymień baterie w pilocie ale najpierw poczytaj troche na temat wymiany bateri bo czasem następnym twoim tematem na forum będzie jak odpalić auto

w R600 wymiana nie wiąże sie z żadnymi "czarami" nad pilotem ;) Poczytać należy w przypadku R200/400/25/45 ;)