Zobacz temat - [All R]Przeróbka na xenony
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Tuning wizualny - [All R]Przeróbka na xenony

jasiu87 - Nie Mar 15, 2009 21:00
Temat postu: [All R]Przeróbka na xenony
Witam, szukam chętnych do przeróbki światełek w swoim R... koszt przerobki 300 PLN !! ! Sprawdzony fachowiec i dam sobie głowę uciąć jeżeli ktoś będzie nie zadowolony ...
greg-si - Nie Mar 15, 2009 21:47

Przede wszystkim na czym polega ta przeróbka. Co jest w tej kwocie 300zł
camaro17 - Nie Mar 15, 2009 21:51

Ja też się podlanczam, i nie ukrywam że jestem zainteresowany. Jakieś szersze info????
Biernik20 - Nie Mar 15, 2009 23:08

Jasiu najpierw opisz co on robi za te 300 zł chyba tylko sam montaż tak ?? i ustawi wszystko na zicher ?? ;>
faecd - Pon Mar 16, 2009 00:10

za 300zl samo ustawienie to drogo

jezeli to jest opcja max z soczewkami to wtedy juz badziej atrakcyjniejsza oferta...

camaro17 - Pon Mar 16, 2009 09:15

No właśnie pełen opis proszę!!
jasiu87 - Pon Mar 16, 2009 09:54

300 PLN to koszt soczewek, ustawienia i robocizny :) komplecik, ale pewnie będzie taniej na hasło roverki.pl postaram się to załatwić jak najszybciej, i szczegóły techniczne później dzisiaj będę z gościem rozmawiał...
BoloSr - Pon Mar 16, 2009 11:12

jasiu87 napisał/a:
300 PLN to koszt soczewek, ustawienia i robocizny :) komplecik, ale pewnie będzie taniej na hasło roverki.pl postaram się to załatwić jak najszybciej, i szczegóły techniczne później dzisiaj będę z gościem rozmawiał...



polerka szkiel tez w tej cenei czy tylko same te graty :)

jasiu87 - Pon Mar 16, 2009 11:13

BoloSr, szczegóły po południu wtedy będę wiedział wszystko...
marcin8c - Pon Mar 16, 2009 16:06

no to i ja z checia sie dowiem co i jak. bo jezeli bez polerowania to troche lipa
matlacz - Pon Mar 16, 2009 16:50

Przyłączam się do tematu. Jeśli pełen pakiecik to biore! :twisted:
Biernik20 - Pon Mar 16, 2009 16:53

nie napalajcie sie tak narazie musimy poczekać co powie jasiu
faecd - Pon Mar 16, 2009 18:15

Co jak co z polerka. BoloSr w R400 wyjmuje sie pryzmat z lustra, tam usadawia soczwke i masz wszystko fest. Nic nie trzeba polerowac;)

A dla chlopakow z R200 wy mozecie na allegro angele sobie kupic wiec wiecie:)

Jasiu jak wszystko ustawisz i bedziesz jechal do goscia to daj znac, moze sie przejade do gorzowa popatrzec gosciowi na rece jak to robi:) glownie interesuje mnie ustawienie soczewek:)

Jak bedzie to malo skomlikowane to:D.... :twisted: hihi

BoloSr - Pon Mar 16, 2009 18:27

faecd napisał/a:
Co jak co z polerka. BoloSr w R400 wyjmuje sie pryzmat z lustra, tam usadawia soczwke i masz wszystko fest. Nic nie trzeba polerowac;)

A dla chlopakow z R200 wy mozecie na allegro angele sobie kupic wiec wiecie:)

Jasiu jak wszystko ustawisz i bedziesz jechal do goscia to daj znac, moze sie przejade do gorzowa popatrzec gosciowi na rece jak to robi:) glownie interesuje mnie ustawienie soczewek:)

Jak bedzie to malo skomlikowane to:D.... :twisted: hihi


kolego moze sie myle ale szkolo musi byc gladkie do soczewki a nie takie ktore zalamuje swiatlo bo bedzie lipa straszna

jasiu87 - Pon Mar 16, 2009 21:37

ehhh kiszka :/ sam się tak napaliłem a teraz po bezpośrednim kontakcie z facetem to nie miał bladego pojęcia o ustawieniach o polerowaniu, poziomowaniu :/ domorosły mechanik jak koziej D*** Trąba. Zawiodłem się na osobie polecającej, przepraszam wszystkich za wprowadzenie w błąd :( ale pojadę sprawdzić jak to wygląda...
BoloSr - Pon Mar 16, 2009 21:45

jasiu87 napisał/a:
ehhh kiszka :/ sam się tak napaliłem a teraz po bezpośrednim kontakcie z facetem to nie miał bladego pojęcia o ustawieniach o polerowaniu, poziomowaniu :/ domorosły mechanik jak koziej D*** Trąba. Zawiodłem się na osobie polecającej, przepraszam wszystkich za wprowadzenie w błąd :( ale pojadę sprawdzić jak to wygląda...



:rotfl:


:beczy:


nigdy tego nie bedzie w takim razie do r45 :beczy:

tu macie firme co umnie robi http://www.xenony.pl/o-nas.html i tam widac do jakich aut to robia i na czym to polega :(

faecd - Pon Mar 16, 2009 23:57

uuuu:( jak przykro
piter34 - Sro Mar 18, 2009 10:47

Zanim ktokolwiek zdecyduje się na "przeróbkę", proponuję poczytać (ze zrozumieniem) ten wątek: http://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=25900
faecd - Sro Mar 18, 2009 20:28

Po mojemu nie ma co wracac do starych watkow. W tym watku dyskutujemy na temat fachowcow od przerobek lamp, ktorzy robia to dobrze i w rozsadnej cenie jak i na temat jakby tu zrobic to samemu:)