Zobacz temat - [R416 1.6Si 96r] Brak ogrzewania a aucie
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R416 1.6Si 96r] Brak ogrzewania a aucie

pribd - Czw Kwi 02, 2009 00:34
Temat postu: [R416 1.6Si 96r] Brak ogrzewania a aucie
[R416 1.6Si 96r] Brak ogrzewania a aucie; Witam pojawił mi sie problem z brakiem ogrzewania w aucie co chwile dolewam płynu chłodniczego i on jak by uciekał ale pod autkiem jest czysto sprawdziałam tez czy nie dostaje sie do oleju ale wszystko jest ok tylko dziwnie smierdzi w aucie i silnik inaczej chodzi jak jest zimny to mi sie dużi samochód czy to ma związek z termostatem i filtrem paliwa prosze o pomoc i jak to wymienic
gpredki - Czw Kwi 02, 2009 00:37

Nie masz mokrych dywanikow? Moze nagrzewnica sie rozszczelnila
Stachu - Czw Kwi 02, 2009 06:41

U mnie przy podobnych objawach płyn dostawał sie do cylindra, silnik źle chodził a szybki ubytek płynu powodował brak ogrzewania.
dafit - Czw Mar 11, 2010 15:36

Odświeżę trochę temacik, bo mam podobny problem tyle że mi płynu nie ubywa a jedynie brak ciepłego powietrza , a problem zauważyłem po tym jak mnie ostatnio moja druga polowa odwoziła z imprezy no i chciała wrzucić dwójkę ale jej coś nie wyjszło i silnik dostał ostro po obrotach a był jeszcze zimny (dopiero co ruszyła), i pytanie, co mogło się wtedy stać że akurat od tego momentu przestał grzać ? i kiedy jakby coś to zobaczę objawy uszkodzonej uszczeli pod głowicą(HGF?)bo jeżdżę od niedzieli już nim i nic nie widać niepokojącego oprócz braku ogrzewania...

EDIT
już po kłopocie , poodkręcałem pare korków, odpowietrzającą śrubkę no i po syczał po parskał i ogrzewanie powróciło :mrgreen: pewnie się cus zapowietrzyło :bezradny:

DANTE79R - Czw Mar 11, 2010 20:12

wymień filtr kabinowy