Zobacz temat - Skradziony emblemat zwrócony przez Policje.
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - Skradziony emblemat zwrócony przez Policje.

secio - Czw Kwi 02, 2009 20:00
Temat postu: Skradziony emblemat zwrócony przez Policje.
Witam!

Post ku pokrzepieniu serc i wniosek.
Skradziono mi emblemat ROVER z klapy bagażnika.
Zauważyłem to w środę. W czwartek zapukała do mnie dzielnicowa z informacją że złapano złodziei emblematów. Podałem numer telefonu, skontaktował się ze mną Policjant odpowiedzialny za tę sprawę. Po wizycie na komisariacie, złożeniu zeznań, odzyskałem emblemat.
Złodziejami okazali się nieletni. Policja w celu zidentyfikowania ofiar spisała w terenie samochody z rejonów kradzieży wybrakowane z emblematów i skontaktowała się z właścicielami. Notabene, sąsiedzi zauważyli że "zostałem spisany" już w poniedziałek ;) .
Pomimo chęci, nie udało się ustalić wszystkich pokrzywdzonych, parę znaczków z łupu zostało bezpańskich.
Wniosek z tej historii jest taki, że może jednak warto zgłaszać takie kradzieże, szczególnie gdy mamy podejrzenie że nastąpiło to w naszym rejonie. Nie każdy komisariat i Policjant musi mieć chęci szukać właścicieli, a czasem po prostu może się to nie udać.
Tak czy inaczej, niby błahostka, a cieszy i wiara w służby porządkowe wzrasta ;) .

Pozdrawiam,
Mariusz

DawidNB - Czw Kwi 02, 2009 21:10

secio, V komisariat na Halembie wymiata ;) wiem bo miałem z panami do czynienia przez parrrrrrrrę lat ;)
secio - Czw Kwi 02, 2009 21:30

DawidNB napisał/a:
secio, V komisariat na Halembie wymiata ;) wiem bo miałem z panami do czynienia przez parrrrrrrrę lat ;)


Nie chce wnikać w jakim charakterze ;D .
I nie zapominajmy, że jest przynajmniej jedna Pani/Panna w mundurze ;) .

TIGER - Czw Kwi 02, 2009 21:33

E tam, pewnie policemajstry mają zamiłowanie do marki R :wink:
hubosza87 - Czw Kwi 02, 2009 22:20

TIGER, lepiej żeby nie ;P
Chester - Sob Kwi 04, 2009 22:02

TIGER napisał/a:
E tam, pewnie policemajstry mają zamiłowanie do marki R :wink:
zwłaszcza do Twojego z przyciemnionymi szybami :P
faecd - Sob Kwi 04, 2009 22:26

haha...

secio, a jak zglaszales kradziez to musiales siedziec 2 h na komisariacie i wypelniac z policjantami papiery?

secio - Sob Kwi 04, 2009 22:43

faecd napisał/a:
haha...

secio, a jak zglaszales kradziez to musiales siedziec 2 h na komisariacie i wypelniac z policjantami papiery?


Sęk w tym, że nie zgłaszałem kradzieży. Policjant sam mnie znalazł jako poszkodowanego.
Jeżeli chodzi o składanie zeznań to wypełnianie papierów trwało może z 10 minut.

magneto - Nie Kwi 05, 2009 09:29

To masz szczęście że macie takich policjantów.Niestety w piekarach śl. takich nie ma.chciałem zgłosić wybicie tylnej lampy po sylwestrowej nocy to funkcjonariusz powiedział mi wprost że nie ma sensu pisac protokolu bo za tydzień będzie mi musiał wysłac zawiadomienie o umorzeniu śledztwa z powodu niewykrycia sprawcy.
lesion27 - Czw Kwi 16, 2009 22:21

Podłączam sę do do skaradzionego emblematu bo w ten sposób KTOŚ UCZCIŁ lany poniedziałek, kradnąc go z mojego grila. We wtorek straciłem antenę chyba ktoś potrzebował wskażnika bo na kij do bilarda się nie nadaje.
Po emblemacie rozmawiałem z patrolem policyjnym (mieli ubaw ze mnie)
UWAŻAJCIE pod Sadybą Best Mall w Warszawie

Pozdrawiam

zouza - Pią Kwi 17, 2009 11:31

Miałam przyjemność ostatnio dzwonić na komendę Rudzką, pan dyspozytor tam ma boski radiowy głos :serducha: i jest miły i w ogóle. Ciekawe ile ma lat? :hmm: