Zobacz temat - [Streetwise] - różnice względem R25.
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [Streetwise] - różnice względem R25.

lamer - Czw Kwi 16, 2009 08:26
Temat postu: [Streetwise] - różnice względem R25.
Spytałem w dziale "Chcę kupić ROVERka" ale nikt nic nie napisał więc spytam tutaj:
Cytat:
Proszę o informacje czym dokładnie różni się Streetwise od R25. Pojawiały się na forum opinie, że wszystkie części pasują od R25. Jest to podobno "uterenowiona" wersja R25. Jak rozumiem ma większy prześwit? Czy w takim razie uległo modyfikacji zawiesznie? Są np dłuższe sprężyny czy coś?

[ Dodano: Sro Kwi 15, 2009 18:47 ]
Nikt na forum nie ma tego autka? Trochę mnie kusi takie kupić żonie zamiast 400-ki ale nie chciałbym się władować na jakąś minę :(

xROnx - Czw Kwi 16, 2009 08:32

do terenówki to Streetwise'owi to jeszcze daleko ;)
różnice są takie że jest troche wyższe zawieszenie(i wszystkie części z tym związane są inne niż w R25) no i z wyglądu też jest inny tj zderzak przedni i tylni oraz plastikowe nakładki przy nadkolach oraz relingi na dachu i to wszystko.
Generalnie jest tak że z R25 kupując zawieszenie od Streetwise zrobisz Streetwise i odwrotnie. To tak samo jak z R200 zrobisz R200 Silverstone :D

lamer - Czw Kwi 16, 2009 13:28

Pytanie tylko co jest inne w tym zawieszeniu? Bo jeżeli np inne są tylko "rury" McPersonów a wszystkie drążki, końcówki, łożyska itp są takie same to nie ma problemu. Gorzej jak są to totalnie inne elementy.
xROnx - Czw Kwi 16, 2009 14:16

podejrzewam że to kwestia amorków i sprężyn i to wsio...