Zobacz temat - Myślicie że umiecie jeździć na rowerze ??
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - Myślicie że umiecie jeździć na rowerze ??

Adrian355 - Czw Kwi 23, 2009 14:41
Temat postu: Myślicie że umiecie jeździć na rowerze ??
Ja myślałem ze sobie jako tako daje rade po zakupie nowego roweru...
Ale ten gość na tym filmie przeczy prawą fizyki :P !!

http://www.wimp.com/dannymacaskill/

boss.007 - Czw Kwi 23, 2009 14:54

Widziałem już tu takich narwańców :wink: (filmik też z UK)
Najlepsi są ci ludzie co podbiegają i sprawdzają czy przeżył skok :lol:
Pokazane jest tylko kilka upadków na samym początku...a tak naprawdę to jest ich dużo dużo więcej...i to takie 99%"bolące"(ałaaaaaa).
Jedno pewne...goś ma tytanowe kosci :lol:
Fajny film,miło sie ogladało :wink:

Krzysi3k - Czw Kwi 23, 2009 15:04

Ale ma koordynacje :shock:
Adrian355 - Czw Kwi 23, 2009 15:09

Krzysi3k5, kondycja to tak jeszcze pikuś...
Ważne jest to że musi mieć bardzo mocne łydki i uda i ręce. krzyż musi być z tytanu. A zmysł równowagi to już extremis :)

maniaq - Czw Kwi 23, 2009 15:14

polecan produkcje pt KRANKED ;) w LO bardzo duzo jezdzilem no rowerze :) do trialu nigdy nie mialem zaciecia, ale po miescie zdazalo sie jezdzic z kolegami ;)
Jugol - Czw Kwi 23, 2009 15:22

gościu jest niesamowity :brawo:
Thrillco - Czw Kwi 23, 2009 15:24

Mam znajomego, mistrza regionu w trialu rowerowym i mysle ze nie jest wiele gorszy od tego na filmie a biorąc pod uwage, ze nie posiada specjalnego (taj jak ten z filmu) roweru do tych ewolucji to mogłoby sie okazac że jest tak samo dobry :) Ale nie powiem kilka momentów robi wrażenie.
Kondycja to jedno, wysportowanie to drugie, koordynacja, jak pwiedział Krzysi tez bardzo ważna sprawa ale pierwsza rzecz to technika i wykorzystywanie (nieświadome) praw fizyki to podstawa.

maniaq - Czw Kwi 23, 2009 15:44

http://www.youtube.com/wa...feature=related zawsze wolalem na lonie natury ;)
Thrillco - Czw Kwi 23, 2009 16:07

To co tu widzimy to raczje rodzaj downhillu...moja ulubiona i uprawiana swego czasu prze mnie dyscyplina :) Speed między drzewami daje niezłe zastrzyki adrenaliny :)
Papaa2 - Czw Kwi 23, 2009 16:39

to ze gosc z pierwszego filmiku jest swietny to jedno :-) ale musze Was troszke poprawic bo kregoslup to jedno. Kondycja... takie filmiki nagrywa sie w kilkudziesieciu ujeciach wiec to tak nie do konca ;-) co najbardziej obrywa w tym sporcie to kolana. Ja nie jezdzilem jak on ale probowalem i po prostu jak masz slabe kolana to podaruj sobie ten sport ;-)

a zaraz sie dopowiem co do filmiku nr 2 :-D

I faktycznie to jest down hill ;-) jak dla mnie to juz sztuka :-) i odwaga ;-)

Raptile - Czw Kwi 23, 2009 16:59

phi cienki bolek przyjedzcie kiedys do warszawy na "Kazzure" tam to latają :)


lol ten backflip na drzewie mnie rozwalił

kpt - Czw Kwi 23, 2009 20:16

tak w temacie
http://www.youtube.com/watch?v=Rmm05pj5cwI

maniaq - Pią Kwi 24, 2009 00:40

kpt >>> ten skok byl na potrzeby jednego z filmow bikerskich , ale nie pamietam ktorego dokladnie ;)

mi sie najlepiej oglada kranked, bo maja budzet na ciekawe plenery, ciekawe ujecia . dobry montaz i muza . to, co do przyjemnego ogladania potrzebne ;)

Zukowaty - Pią Kwi 24, 2009 00:51

no comments
kpt - Pią Kwi 24, 2009 06:48

maniaq napisał/a:
kpt >>> ten skok byl na potrzeby jednego z filmow bikerskich , ale nie pamietam ktorego dokladnie ;)

new world disorder 4 :smile:
mnie bardziej mnie kreci jazde pod gorke, oczywiscie nie chodzi o ogladanie tego :wink: